Kapat
whatsapp renkli metin
Sosyal Medya 13 0

WhatsApp Değişiyor!

WhatsApp hızlı değişimlerine bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılarına renkli şirin bir metin tabanlı durum özelliğini sunmaya hazırlanıyor. Durum güncelleme özelliğini daha kolay paylaşıma sunmak ve daha renkli paylaşımlar ile sevdiklerinizi şaşırtmanıza imkan sağlıyacak. Yeni özellik, arkadaşlarınızın bir durumu öğrenmesine ve arkadaşlarınıza tatil tavsiyelerinde bulunabileceksiniz. Hayatınızdaki eğlenceli anılarını sunmanın farklı bir yolunu denemiş olacaksınız. Yeni durum metninde efektli fontlar ve seçebileceğiniz arka planlar eşliğinde görsel şöleni arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz bağlantılar ekleyebileceğiniz harika bir özellik sizleri bekliyor ve ek olarak gönderilerinizin kimin görmesini isteyip istemeyeceğinizde belirliyebilirsiniz. En güzel özelliği durumunuza yorum yapacak kişiler resim, fotoğraf ve video ekleyebilir. Şuan sürüm Android ve İphone platformlarında sürümü yayınlacak. Takipte Kalın!


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir