Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
ücretsiz stok resim
Püf Noktalar 38 4

Ücretsiz Stok Resim

Her webmaster gibi bende içerik oluştururken lisanslı ücretsiz resimler arayıp durdum. En sonunda kaliteli gördüğüm ve içerik hazırlarken can damarı olacak ücretsiz stok resim siteleri ‘ni sizlere tanıtmak istiyorum.

Neden Stok Resim?

Lisanslı resimler veya başka sitelerden aldığınız telif hakkı olan resimler ister istemez başınızı ağrıtabilir. Hukuki mücadelenin başrol oyuncusu olmak istemiyorsanız ve yaptığınız içeriğin daha çok ilgi çekmesi ve herşey den önce özgün olmasını istiyorsanız ücretsiz stok resim kullanmanız faydanıza olacaktır. Hemde ziyaretçilerinizin ilgisini kazanacak içeriğe sahip olabileceksiniz.

Kaliteli Ücretsiz Stok Resim Siteleri?

Yirmiye yakın bir site taraması yaptık dan sonra en çok kullanırken beğendiğim ve resim çeşitliği çok olan 3 ücretsiz stok resim sitesini sizlere en çok beğendiğimden en az beğendiğime göre sıralayıp tanıtacağım.

ücretsiz stok resim

1. www.stocksnap.io

Kategori bölümünde şirket, doğa, aşk, sahil, bayan, bilgisayar, günbatımı, teknoloji, yaz, yemek ve mutluluk gibi yüzlerce kategori arasından istediğiniz resimlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Genelde aramaları ingilizce olarak yaparsanız daha çok resim bulabilirsiniz.

2. www.pixabay.com

Türkçe desteğiyle oldukça beğenimi kazanak ücretsiz stok resim sitesidir. Fotoğrafın yanı sıra İllüstrasyonlar, Vektörel, Video gibi kategorilerde bulunmaktadır. Türkçe olarakda arama yaptığınızda çok fazla resim gelmektedir.

3. www.pexels.com

Türkçe desteği bulunmayan sitede oldukça fazla fotoğrafa ücretsiz olarak erişmek mümkün genelde ilk 2 sitede karşıma bir sonuç gelmezse son seçenek olarak buraya da bakıyorum. 3 siteyi taradıkdan sonra güzel olduğunu düşündüğüm ve okuyucularım dikkatini çekecek konuyla alakalı resimleri temin ediyorum. Sizlere projenizde kullanabileceğiniz kaliteli resimler bir araya getirdim. Bir sonraki konumuzda en iyi resim sıkıştırma servislerini sizlere tanıtacağım. Aklınıza takılan soruları konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. En kısa zamanda dönüş yapmaktayız. Teknoloji Hayattır!


Teknoloji Haberleri ; Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

“Ücretsiz Stok Resim” üzerine 4 yorum

  1. Webci dedi ki:

    Bu tarz konularda daha çok içerik istiyorum ellerine sağlık faydalı bir yazı olmuş.

  2. derya gürbüz dedi ki:

    harika tam aradığım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.