Kapat
twitter gece modu
Sosyal Medya 0

Twitter Uygulamasına Gece Modu Özelliği Geliyor

iOS  ve Android işletim sistemi olan yeni versiyonlarında gelen Gece Modu nihayet Twitter uygulamasına eklenerek gelecek.

Mobil işletim sistemlerinde son zamanlarda gündeme gelmiş olan Gece Modu özelliği işletim sisteminin dışında Twitter uygulamasında dâhili edilmiş olarak bulunacak. Zaten bir süredir Twitter’in tasarımının değiştirileceği konusunda söylentiler vardı. Twitter uygulamasının içine dahili bir şekilde Gece Modu özelliğinin testlerini yapmaya başlamış durumda. Fakat uygulamada Gece Modu’nun dışında köklü bir tasarım yapılmamış. Her ne kadar yapılacağı konuşulsa da şu an için öyle bir sızma görülmüyor. Twitter uygulamasında bulunan Gece Modu henüz iOS işletim sistemine geçiş sağlamadı. Android işletim sisteminde sadece test ediliyor. Şu anlık görünen o ki kısa bir zaman sonra Twitter iki büyük işletim sisteminin uygulamasında Gece Modu özelliğini ekleyecek.

Gece modunun avantajıysa geceye göre telefonunuzu ayarlıyor ekran parlaklığı olsun twitter programını olsun yani ekrandaki renkleri sarı renge dönüştürerek soluk bir hale getiriyor ve böylelikle hem uykunuzun kaçmasını engelliyor hem de ekranın soluklaştırıyor.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*