Kapat
twitter app store
Haber 112 0

Twitter MACOS’den Desteğini Çekiyor!

Twitter son dakika kararıyla MACOS’ de bulunan Mac App Store da olan twitter uygulamasını kaldıracağını  açıkladı. Artık MAC sahipleri twitter uygulamasını kullanamayacaktır. Twittter uzun süredir MAC App Store deki uygulamasını güncellemiyordu. Yeni çıkardığı 280 karakter yazma iznini de MAC App Store için güncelleme çıkarmamıştı. Bu gün alınan bir kararla resmi olarak MAC App Store deki uygulamayı kaldıracaklarını ve artık indirme yapamayacaklarını açıkladı. Bu kararı 30 gün içerisinde başlatacaklarını söyledi.

Bugünden itibaren Apple kullanıcıları App Store üzerinden twitter uygulamasına erişemeyecektir.

Twitter iptal etme nedenini ise şöyle “Tüm platformlar arasında tutarlı ve zengileştirilmiş bir Twitter deneyimi sunmaya odaklandık. Bu yüzden macOS için Twitter uygulamamıza olan desteği sonlandırıyoruz.” Söyledi.

Yeni gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Etiketler: twitter,mac app store, apple

Halit Cenap Demir {Halit Cenap Demir}

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. 20 yaşındayım. Küçüklüğümden beri kendimi bir çok alanda geliştirmeye çalıştım ve bunlardan biriside ingilizce. Bu sitede ise size içerik hazırlayacağım. Bazende yabancı kaynaklardan sizlere çeviriler yapacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*