Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Türk Telekom Yapılan Seçimin Ardından Yine En Değerli Marka!
Teknoloji Haberleri 92 0

Türk Telekom Yapılan Seçimin Ardından Yine En Değerli Marka!

Uluslar arası marka değerlendirme kuruluşu olan Brand Finance tarafından organize edilen her yıl gerçekleştirdiği, “Telekoms 300” araştırmasında 19.kez Türkiye’nin en değerli telekomünikasyın markası seçildi.

Brand Finance’nin dünya genelinde yaptığı en değerli 300 iletişim ve telekomünikasyon markasının belirlendiği “Telekoms 300” listesinde yapılan seçimin ardından “Türk Telekom” yine en değerli marka seçildi.

Türk telekomun 2017 de başlattığı “Empati ” ismi verdiği yeni müşteri deneyim programı, operasyonel mükemmelik ve dünya için tasarlanan en yenilik ve milli teknoloji oldu.

Konuyla ilgili olarak Türk Telekom CEO’su Dr.Paul DOANY açıklamalarda bulundu.

“ 2017, Türk Telekom için bir anlamda 2016 yılında başlattığımız tek marka stratejimizin faydalarından yararlanmaya başladığımız ve üzerine 3 ana odak alanı eklediğimiz bir ‘yükseliş’ yılıydı. Bu üç odak alanı Türkiye’yi geleceğe bağlamak amacıyla inşa ettiğimiz stratejimiz temelinde operasyonel mükemmellik, Empati Programı (müşteri deneyimini mükemmele taşıma yolculuğu) ve dünyaya yerli ve milli teknolojiler ihraç etme olarak özetlenebilir. Bu sayede Türk Telekom, 2017’de bir önceki yıla kıyasla yüzde 12,6’lık büyüme, 2,8 milyon net abone kazanımı ve yine bir önceki yıla göre yüzde 18,0’lik FAVÖK artışı kaydetti ve 2008’deki halka arzdan bu yana rekor düzeyde artışa imza attı. Başarılı finansal ve operasyonel performansımızın, uluslararası bağımsız kuruluşlar tarafından da tanınması son derece sevindirici. Bu kapsamda, Haziran 2017’de Türk Telekom’u sekizinci kez Türkiye’nin en değerli markası olarak ödüllendiren Brand Finance, Şubat 2018’de açıkladığı “Telecoms 300” listesinde de Türk Telekom’u 10 yıldır Türkiye’nin “En Değerli Telekomünikasyon Markası” olarak tescilledi. Türk Telekom olarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ülkemiz için yeni değer alanları bulmak ve Türkiye’yi geleceğe bağlamak için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz.”

Açıklamarıyla sözünü bitirdi  ve konuya ilişkin beyanlarını bildirdi.


Etiketler: türk,değerli,olarak,telekom,300

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.