Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknolojik Ürünler2-min
Teknoloji Haberleri 45 2

Teknolojik Ürünler En Ucuz Nerede?

Teknoloji son zamanların en gözde ve sevilen bir hobisi haline geldi. Hemen hemen herkes teknolojik bir ürün alırken en ucuzunu ve en iyisini arıyor. En kaliteli ürüne ulaşmak için yüzlerce zorlu yolları aşıyor. Sizlere “Türkiyede en ucuz nereden alınabilir?” sorusuna çözüm getirmek istedim. TÜİK’in enflasyon kategorisinde teknoloji harcamasına ilişkin 10 farklı ürün alanının toplam maliyeti 9400 TL seviyesinde giriş yapıp bazı şehirlerde 9530 TL üzerine çıkmaktadır. Kategori kapsamında akıllı telefon, oyun konsolu, tablet, TV, fotoğraf makinesi ve bilgisayar olmak üzere tüm ürünlerde ve İnternet kullanım ücreti, telefon görüşme ücreti ve internet kafe hizmet ücreti gibi kalemlerde Türkiye genelinde en ucuz ortalamaya sahip iller Balıkesir ve Çanakkale’dir.
Teknolojik Ürünler1-min

Hadi bavulları hazırlayın yolculuk Çanakkale!

Aynı ürün kategorisinde en yüksek olan iller ise Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir illeridir. Bilgisayar ürünleride illere göre fiyat dalgalanması olmaktadır. Ortalama bilgisayar fiyatları 2400 TL ile 2700 TL arasında seyir etmektedir. İnternet kafe ücretlerine gelecek olursak Van, Muş, Bitlis ve Hakkari illerinde bir saat ücret 1.35 TL iken batıdaki internet kafelerde bu ücret 2.23 TL’yi bulmaktadır. Teknoloji dolu günler dileriz! Bizi sosyal ağlarda takip etmeyi unutmayın?


Teknoloji Haberleri ; Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

“Teknolojik Ürünler En Ucuz Nerede?” üzerine 2 yorum

  1. maceraci dedi ki:

    çanakkaleye gidek!

    1. Yol parasınıda düşünün 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.