Kapat
love-1100255_1280-min
İnceleme 0 5

Teknolojik Sevgililer Günü Hediyeleri?

Bugün sevgililer günü ve en büyük sorun ise tabi ki de sevgilinize alacağınız hediyeler. Bizlerde sizlerin sevgililer günü probleminin aşabilmeniz için en güzel teknoloji hediyelerini bir araya topladık.

Bugün kutlanmakta olan sevgililer günü için hediye alma işini en son gün yani bugüne bıraktıysanız ve sevgilim dediğiniz kişi tam bir teknoloji hayranıysa Sevgililer günü için hazırlamış olduğumuz bu liste tam sizlik!

İnternet üstünden her bütçeye uygun bir şekilde kolaylıkla sipariş vererek satın alabileceğiniz bu hediyelerle mükemmel bir sevgililer günü hediyesi almak sandığınız kadar zor değil.

qr-kodlu-kolye-1455214534-min

QR Kodu bulunan kolye

Teknolojiyi seven bir kız arkadaşınız varsa ona alabileceğiniz en mükemmel sevgililer günü hediyelerinden biri QR kodlu kolyeler olacaktır. Gayet hoş ve ilginç bir hediye olan QR kodlu kolyelerle aşkınızı sevgilinizin sevdiği dil ile ifade etmeniz mümkün.

Kol Düğmesi Şekline sahip USB bellek

Hayatınızda yıllardır yer edinmiş olan usb belleklere hayatımızın hemen hemen her anında gereksinim duyulabilmektedir. Her ne kadar da küçük bir boyuta sahip olsa bile bir çok USB belleği taşımak konusunda birçok insan problem yaşayabilmektedir. Sevgililer günü için alacağınız kol düğmesi şekline sahip usb belleklerse sevgilinizin bu sorununu gidermesi için çok harika bir hediye olacaktır.

PowerBank       

Günümüzün en büyük problemlerini araştıracak olsak en başta gelecek bir problem şarjın çok çabuk bitmesidir. Eğer sevgilinizin telefonunun sarjının çabuk tükenmesinden ve ona ulaşamamaktan dert yanmaktaysanız sevgililer günü adına alabileceğiniz en harika hediye powerbank olacaktır.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

“Teknolojik Sevgililer Günü Hediyeleri?” üzerine 5 yorum

  1. Karaborsa dedi ki:

    Güzel hediyelere benziyor.

  2. Albertnak dedi ki:

    güzel başarılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*