Kapat
googleearth
Sosyal Medya 0

Teknoloji WhatsApp’nin Hikaye Özelliği Artık Google Earth’de!

Teknoloji İnstagramın öncülüğünde sonrasında Facebook ve WhatsApp derken şimdilerde Google Earth‘de bu özelliği kullanacağı açıkladı. Yapılan açıklamara göre bundan sonra durum,fotoğraf ve videolar artık Google Earth’e
eklenebilecektir. Bu özellik web kullanıcılarına oldukça keyifli kullanım sunacaktır. Çünkü fotoğraflarınızı gezegenin üzerinde konumlandıracaksınız! Reuters‘a konuşan Google yöneticileri bu özelliğin en erken 2-3 içinde halka açılacağını açıkladı.Şehirler üzerinden fotoğraflar gözükecek.Google’ın dünyaya yaptığı güzel bir hediye olacağını da vurguladı. Diğer sosyal ağlara göre kısa süreli değil hikayelerin kalıcı olarak saklanacağını da belirtti. Bekleyelim dünyaya faydalı olacak teknolojik çalışmayı!

Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*