Kapat
zula
Oyun 138 1

Steam ZULA Oyununu Kaldırdı.!

Büyük bir hevesle ve istekle Steam bünyesine katılan Türk yapımı FPS oyun ZULA iyi bir giriş yapmıştı.Steam üzerinden 230.000 den fazla oyun severe ulaşmayı başarmıştı. Fakat ZULA yöneticilerinin Steam üzerinden ZULA ile ilgili olumlu yorum yapanlara ödül dağıtması tepkilere neden olmuştu. Reddit sitesi üzerinden bu konu belirtilmiş ve rüşvet dağıtmakla suçlanmıştı. Valve söz konusu durumu sözleşmelerine aykırı olduğu için kapatılmasını istemişti.Valve’nin bu durumunu Steamden cevap geçikmedi 2017 Temmuz ayı içerisinde tamamen ZULA oyununu Steam üzerinden kaldırdı ve erişime kapatıldı. ZULA bu adımdan sonra oyun severlere hitap ederek “Hep Destek Tam Destek” kampanyası başlattı ve oyun severlerin desteklerini beklemektedir. Sizleri bende bu kampanyaya davet ediyorum. Türk yapımcılarının desteğe ihtiyacı var. Teknoloji dolu günler!

Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Eyüp GÖYMEN {Eyüp GÖYMEN}

Ben Eyüp Göymen. 1997 yılında Gaziantep’de doğdum. 2003 yılında hala devam etmekte olan, eğitim serüvenime İsmet İnönü İlköğretim okulunda başladım. Yaklaşık 3 sene orada okuduktan sonra, Kocatepe Ortaokuluna geçiş yaptım ve 2009 yılında ortaokuldan mezun oldum. Açıkçası ortaokul dönemimde pek başarılı bir öğrenci değildim. Çünkü potansiyelimin farkında değildim. 2010 yılında Özel İdare Anadolu Lisesi’ne kayıt oldum. Burada çok kıymetli dostlar ve öğretmenler edinme fırsatım oldu. 2015 yılında lise eğitimimi tamamladım ve Hasan Kalyoncu Üniversite’si bilgisayar mühendisliği bölümünü tam burslu olarak kazandım. Hazırlık eğitimimi Mühendislikler arasından 1. olarak tamamladım ve yarım dönem Amerika’da dil eğitimi alma fırsatı buldum. Bu süreçte, Rochester, New York şehrinde yaşadım ve çeşitli eyaletleri gezme fırsatı yakaladım. 2016 yılında mühendislik eğitimime başladım. Çok verimli bir yıl geçirdim ve 3.9 a yakın bir not ile ilk seneyi bölüm birincisi olarak tamamladım. Notlardan ziyade, öğrendiğim şeyler benim için çok kıymetli. C ve Java dillerinde temel atma fırsatı yakaladım ve belki de Silikon Vadisi’ne uzunan yolun temellerini attım… Web Sitem : www.eyupgoymen.com

“Steam ZULA Oyununu Kaldırdı.!” üzerine 1 yorum

  1. Mehmet dedi ki:

    Bende ZULA’yı destekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*