Kapat
zula
Oyun 1

Steam ZULA Oyununu Kaldırdı.!

Büyük bir hevesle ve istekle Steam bünyesine katılan Türk yapımı FPS oyun ZULA iyi bir giriş yapmıştı.Steam üzerinden 230.000 den fazla oyun severe ulaşmayı başarmıştı. Fakat ZULA yöneticilerinin Steam üzerinden ZULA ile ilgili olumlu yorum yapanlara ödül dağıtması tepkilere neden olmuştu. Reddit sitesi üzerinden bu konu belirtilmiş ve rüşvet dağıtmakla suçlanmıştı. Valve söz konusu durumu sözleşmelerine aykırı olduğu için kapatılmasını istemişti.Valve’nin bu durumunu Steamden cevap geçikmedi 2017 Temmuz ayı içerisinde tamamen ZULA oyununu Steam üzerinden kaldırdı ve erişime kapatıldı. ZULA bu adımdan sonra oyun severlere hitap ederek “Hep Destek Tam Destek” kampanyası başlattı ve oyun severlerin desteklerini beklemektedir. Sizleri bende bu kampanyaya davet ediyorum. Türk yapımcılarının desteğe ihtiyacı var. Teknoloji dolu günler!

Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

“Steam ZULA Oyununu Kaldırdı.!” üzerine 1 yorum

  1. Mehmet dedi ki:

    Bende ZULA’yı destekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*