Kapat
promosyon-ürün-min
Yaşam 14 0

Promosyon Ürün Fedakarlığı Örneği!

Bugün gördüğüm bir promosyon olayını sizlere aktaracağım. Bir gazete ( ismini vermeyeceğim ) bugün gazetesini alana sanal gerçekçilik gözlüğünü hediye ettiğini gördüm. Hemen aklıma promosyon olayı geldi. Şimdi burada sanal gerçekçilik gözlüğü veriyorlar fakat onu bir kanaldaki maçı izlemeleri adına verdiler. Ama o maçtan sonra kişiler başka amaçlar içinde onu kullanabilecekler. Yani promosyon ürünü olarak sanal gerçekçilik gözlüğü kullanılmış bunun üstünde izlenecek olan kanalın ve gazetenin logosu bulunuyor. Kişi bu ürünü uzun süre kullanırsa eğer o sağ taraftaki logoya bakıp gazete alabilir veya kanala girip bugün ne var diye bakabilir. Promosyon ürünü için fedakârlık gerekiyordu en iyi fedakarlık örneğini bu gazete yapmış. Büyük ihtimal bir bütçe promosyon işine ayırmışlardır. Mesela nasıl ki bir şirket veya site tanıtımı için reklama bir bütçe ayırıyor. Bu gazete de promosyon için bir bütçe ayırmıştır. Bu işler plansız ve programsız altından kalkılmaz bir hale gelebilir. O yüzden planlı ve programlı bir şekilde ilerlemek en iyisidir. Örnek verecek olursak bir anda kararlaştırdınız promosyon ürünü alacağınızı rastgele 20 adet sipariş verdiniz. Bu ürün kitlenize yetmedi veya ilgi çekmedi. Ama bu işi 3 gün hesaplayarak yapsaydınız hem kitlenize yettirirdiniz hem de ilgilerini çekerdiniz. Bu yüzden siz siz olun planlı bir şekilde ilerleyin emin olun plansız şekilden daha iyi yerlere gelirsiniz.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir