Kapat
powerbank-min
Donanım 0

PowerBank Nedir?

PowerBank

Günümüzde 7 den 70’e bütün herkesin elinde telefon mevcut. Bu telefonlar gençler ve çocuklar için şarjları yetmeme problemi bulunduruyor. Buna karşı olarak firmalara yeni bir icat yapma fırsatı çıktı. Hemen o fırsat dolduruldu ve powerbanklar piyasaya sürüldü. Bir çoğumuz sosyal ağları kullanıyoruz bundan dolayı da şarjımız bitti bitecek oluyor prizin başında nöbet tutmaya başlıyoruz. İşte böyle problemler olmaması için üretilen Powerbank imdadımıza yetişti!

 PowerBank Nedir?

Powerbank’ı büyük bir pil olarak düşünün. İçinde enerjiyi depolayan ve yeri geldiği zaman içindeki enerjiyi başka bir cihaza boşaltan bir ürün örnek verecek olursak farz edelim ki dışarıdasınız telefonunuzun şarjı azalıyor hemen Powerbank’ı çıkarıyorsunuz usb kablosunu powerbanka diğer ucunu da telefona takıp telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.
powerbank 1-min

Peki Normal Şarj Gibi Hızlı Şarj Ediyor Mu?

Çıkış enerjisinin düşük olması nedeniyle ve Powerbank cihazları usb yardımıyla şarj ettiğinden dolayı şarj etme işlemi yavaş olmaktadır. Fakat bu Powerbank cihazlarının arasında farklılık gösterebilir.

Hangi markaya sahip olan powerbank ürünlerini almak gerekir?

Herhangi bir markayı söyleyip şunu almanız iyidir demek yanlış olur. Bunun yerine size puf noktalarını söyleyip öneride bulunursak daha iyi olur. Alacağınız ürün muhakkak garantili ve faturalı olsun. Size teslim edilirken powerbank’ın kutusunun içinde bulunduğuna dikkat etmelisiniz. Hele ki ürünü incelerken markalı mı olup olmadığını kontrol edin. Arkasında önünde veya altında powerbank özellikleriyle alakalı olarak bir bilgilendirme bulunacaktır.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*