Kapat
ucuz-paykwik
Teknoloji Haberleri 38 0

Paykwik

Paykwik kart ya da paykasa kart diye adlandırdığımız sanal kartlar hayatımıza gireli 2 sene oldu ve sanal kartlara gösterilen rağbet de gitgide artıyor. Özellikle 18 yaş altın da kendine kredi kartı çıkaramayan gençler sanal kartlar sayesinde internetten alışveriş de yapabiliyorlar internet de sanal oyunlara da para yatırabiliyorlar. Özellikle de ebeveynler limitlerini kendileri belirleyebildikleri paykwik kartlarla da çocuklarına istedikleri limit de internet de alışveriş ortamı yaratıyorlar..

1.) Paykwik Nedir?

Paykwik ; ukash ön ödemeli kart sistemlerinin kapanması ile birlikte paykasa kart ile birlikte piyasaya sürülen euro ile işlem gören ön ödemeli sanal alışveriş kartıdır. Türkiye ile birlikte Hindistan, İngiltere, Kıbrıs ve Almanya Yoğun olarak kullanıldığı ülkeler arasındadır. Paykwik E-ticaret siteleri ödeme yöntemi ve gamepin olarak kullanılabilmektedir.

2.) Paykwik Ekonomiktir.

Paykwik kart her ne kadar euro kuru ile işlem görsede diğer kartlara nazaran daha ekonomik ve ucuzdur. Bizler www.paykwik.org web sitesi olarak sizlere daima ucuz paykwik satışı sağlamaktayız.

3.) Paykwik Güvenlidir

Paykwik ön ödemeli yani kontörlü sanal kart olması nedeni ile kart bilginizin çalınma veya kopyalanma gibi durumu olmaz.Tek kullanımlık olan paykwik kartlar bu nedenle güvenli bir ödeme yöntemidir.

4.) Paykwik Nasıl Alınır?

Paykwik alımlarınızı web sitemizi ziyaret ederek alacağınız kart miktarını belirleyip müşteri temsilcimiz ile canlı destek, skype, whatsapp veya telefon ile irtibata geçerek maximum 1 dakika için de paykwik kodunuz size verilir.

https://www.paykwik.org

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.