Kapat
nokia-min
Mobil 14 0

Nokia Yeni Telefonlarıyla Geliyor!

Nokia, piyasaya yeni telefonlarıyla dönüş yapıyor. Nokia’nın Anroid işletim sistemiyle çalışıcak yeni amiral gemisi modellerini aşağıdaki makalemizde anlattım.

Microsoft ile beraber yaptığı anlaşma gereğince uzun süredir kendi marka ismi altında telefon üretemeyen Nokia, bu anlaşmanın bitmesiyle beraber yeniden telefon sektöründe aktif olarak bir rol oynayacak. Microsoft’un Windows Mobile işletim sistemi yerine, Anroid işletim sistemine sahip olan ve güçlü donanıma sahip yeni telefonları ile isminden söz ettirmek isteyen Nokia, bu yıl içinde bomba gibi bir çıkış yapmayı planlıyor. Çin’in en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Weibu üstünde paylaşılan görüntüler, Nokia’nın yeni amiral gemilerini karşımıza gözlerimizin önüne seriyor. Tasarım konusunda tamamen hayal kırıklığı yaşatan bu fotoğraflar, aslında gerçek tasarımı göstermiyor olabilir. Uzun süredir telefon üretimi yapmayan Nokia’nın yeni gelişmelere uyum sağlaması diğer markalara göre biraz daha fazla sürecektir. Bu neden ile yapılan Ar-ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılan bir prototip olduğunu aklımıza getirdiğimizde bu telefonlar, bizlere Nokia’nın telefon sektörü üzerine geri dönmek adına ciddi planlar oluşturduğunu gösteriyor.

Microsoft ile imzaladığı sözleşmenin sonuna gelmiş bulunan Nokia’dan bu yıl içerisinde bir telefon çıkarmasını beklemek bir sürpriz olmayacaktır. Çocukluğumuzda boy göstermekte olan Nokia bu anlaşma yüzünden bir süre aktifliğini kaybetti ama sonunda bu sözleşmenin sonuna gelindi ve artık Nokia piyasada daha aktif olacağını düşünüyoruz. Nokia’nın piyasaya dönüşü ile ilgili haberin devamını sitemizden takip edebilirsiniz.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir