Kapat
nokia 10
Haber 57 0

Nokia 10 Görücüye Çıktı!

Merakla beklenen Nokia 10 ‘nun muhteşem kamerasını gösteren şemasal görüntüler yayınlandı. Nokia 10 ile ilgili ilk görüntüler basına sızdırılmış oldu. Güvenilir kaynakların verdiği bilgiye göre Nokia ve Lumia ‘nın  Penta kamera kurulumu ile ilgili basına yansıyan tasarım çizimleri ortaya çıktı.

nokia 10

Nokia 10 Penta kamerasında karşımıza çift mercekli bir kamera gelebilir gibi gözüküyor. Ayrıca çizimlerde göze çarpan diğer bir ayrıntıda kameranın odak uzaklığının ayarlanabilir ve döndürülebilir olmasıdır. Çizimlerde göze çarpan diğer bir ayrıntıda Parmak izi tarayıcısıdır. 18:9 ekranla karşımıza gelecek olan Nokia 10 Snapdragon 845 işlemcisi olacak. Berlin de düzenlenecek olan IFA 2018 fuarında ilan edileceği düşünülüyor.

 

Etiketler: nokia 10, basına, görüntüler

Halit Cenap Demir {Halit Cenap Demir}

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. 20 yaşındayım. Küçüklüğümden beri kendimi bir çok alanda geliştirmeye çalıştım ve bunlardan biriside ingilizce. Bu sitede ise size içerik hazırlayacağım. Bazende yabancı kaynaklardan sizlere çeviriler yapacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*