Kapat
Harman-Kardon-Invoke-2
Donanım 57 2

Mirosoft’un Harman Kardon Invoke’si Satışta!

Microsoft‘un uzun süredir üzerinde çalıştığı “Harman Kardon Invoke” akıllı hoparlörü Microsoft bugün satışı sundu. Google, Amazon ve Apple dan sonrada Microsoft rekabet edeceği ilk cortana destekli hoparlörü piyasaya sundu.Fiyat olarak 199 $ dan giriş yapan akıllı hoparlör. Yaptıkları arasında hatırlatıcıları ayalarlamanız,  yapılacak listesi oluşturmanız ve bunları tüm cihazlar ile uyumlu halde kullanmanıza olanak sağlıyor. Tabi uyarı sistemi ile hangi cihazda olursanız olun sizi uyarıyor. Ayrıca müzik dinlemenize de imkan sağlıyor.

Harman-Kardon-Invoke-1

Ses kaliteli oldukça üst düzey bir performans sunmaktadır. Başlangıç olarak Spotify, TuneIN, İheart Radio ile uyumlu çalışmaktadır.Renk seçeneği  olarak İnci ve Gümüş rengi ile karşımıza çıkıyor. Amerikada satışa sunulan ürünü Microsoft Mağazasından alabilirsiniz. Teknoloji Hayattır!


Teknoloji Haberleri ; Dünyanın herhangi bir ülkesinde teknoloji adına ne varsa araştırıp sizleri en kısa sürede bilgilendirmeyi amaçlar.


 • Twitter Sayfamız
 • Halit Cenap Demir {Halit Cenap Demir}

  Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. 20 yaşındayım. Küçüklüğümden beri kendimi bir çok alanda geliştirmeye çalıştım ve bunlardan biriside ingilizce. Bu sitede ise size içerik hazırlayacağım. Bazende yabancı kaynaklardan sizlere çeviriler yapacağım

  “Mirosoft’un Harman Kardon Invoke’si Satışta!” üzerine 2 yorum

  1. candan-webci dedi ki:

   türkiyede ne zaman satılır acaba?

   1. Biraz sürer gibi yine satışa girerse burdan konusunu yayınlarız.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *