Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
PAY-Minecraft-entrepreneur-Brandon-Relph-main-min
Teknoloji Haberleri 20 0

Minecraft sayesinde 10 bin tl kazanan girişimci

Brandon Relph adlı bir girişimci, daha henüz 15 yaşında olmasına rağmen oluşturduğu Minecraft sistemi sayesinde 10.000 Dolar kazandı. Onun yaşındaki gençler ise anca oyun , facebook gibi sitelerde takılsın. Bu genç ise harika bir sistem oluşturarak 10 Bin Doların Sahibi olmayı başardı konumuza dönecek olursak.

Bu günlerde herkesin ulaşabildiği internet ortamı, çeşitli şekillerde gelir elde etmek isteyen kişilerin ilk olarak başvuru yaptığı platformlar arasında yer alıyor. Farklı fırsatların değerlendirebileceği ve neredeyse her şeyden para kazanılabilen bu büyük ve önü açık platformda bulunmakta olan fırsatları değerlendiren 15 yaşındaki bir girişimci, son yılların en fazla oynanan oyunu Minecraft’tan 10.000 dolar kazandı.

brandon2-min

Kendisinin tasarladığı goCreative isimli siteyle Minecraft oyuncularının işlerini kolaylaştıracak haritalar ve modlar tasarlamaya başlayan  Brandon Relph, bu sistemini git gide büyütmeye başladı. Yoğun istek gelmesinin ardından işlere yetişemeyen Brandon, kendine bir ekip oluşturmaya karar verdi ve eleman almaya başladı.

Bugünlerde goCreative için çalışana sahip olan, ufak bir oyun ile beraber kendisine iyi bir kazanç sağlayan sistem kurmayı başarmış.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.