Kapat
windows10pro-min
Haber 0

Microsoft Teknoloji Sayesinde İş İstasyonları İçin Windows 10 Geliştirdi!

Yüksek düzey makinalarla uğraşan profesyonel kullanıcılar iş istasyonları için Microsoft yeni sürümü Windows 10 Pro’yu yayınlamaya hazırlanıyor.! Bir takım değişiklikler ile Windows 10 sürümünü yayınlayacağını duyurdu. İş istasyonları makinalarında Windows 10 oldukça büyük işleri kolaylaştıracağı tahmin ediliyor. Sürümü şuan Microsoft mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca yeni sürüm Windows mağazasında bulunan uygulamaları çalıştıran bir eğitim modeli sistemi olmaktadır.

windows10

Yeni sürüm eski dosya sistemlerinden farklı olarak teknoloji RFS(Esnek Dosya Sistemi) sunuyor. Bu dosya sistemi veri yönetimini en üst performans da kullanmayı amaçlıyor. Verileri bozulmalara karşı etkin biçimde ölçeklendirerek bütünlüğü sağlamak üzere tasarlanmıştır. NTFS dosya sistemi 256 TB kadar veriye imkan verirken, RFS 4.7 ZT kadar dosyalamaya imkan veriyor. Extra özelliklerine bakacak olursak NVDIMN-N kalıcı bellek ve SMB Direct ile hızlı dosya paylaşımına imkan veriyor. 4 İşlemci ve 6 TB bellekli üst düzey makinalarda destek sağlamaktadır. Sistemin tam olarak Sonbahar aylarına doğru çıkması tahmin ediliyor. Sizce gerekli miydi Windows 10 Pro İş İstasyonları İçin  ?


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*