Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Knight Online
Oyun 73 1

Knight Online Nasıl Bilirsiniz?

Oyun incelememize bu yazımızda yoğun istek üzerine Knight Online oyununu ele alalım dedik. Sizlerce inceleme yapmamızı istediğiniz oyun varsa yorum yaparak bildirin incelemesini yapalım.

Knight Online

Knight Online Nedir ?

Knight Online Güney Kore tarafından geliştirilmiştir . Sonrasında Amerikalı firmaya satılmış. Ardından dava ile mahkemesi ispanyada sürmüş ve tekrar Güney Koreli firma satın almıştır. İki ırk ve dört farklı karakter bulunmaktadır. Muhteşem bir savaş oyunudur. Bu sandığınız savaş oyunlarından farklıdır. Yaşlı delikanlıları, yüreği yaraları ablaları ve çılgın gençleri bir arada bulabileceğiniz. 88-90  gençlerinin çocukluk döneminde ortaya çıkan bir efsane oyundur.

Knight Online sadece bir sanal ortam değil zamanla günlük görüştüğün clan üyeleri ile samimi dostluk ve kardeşlik kurabileceğin sorunun olduğunda seni dinleyecek onlarca arkadaşın olacağı bir oyundur. Tabi kötü yanları da yok değil. Evleri yuvalarımı yıkmadı, sevgililerimi ayırmadı. Neden? Çünkü sevgiliye daha az zaman ayırdığı zaman oyuncu sevgili bırakıp gidiyor. Yinede kendinizi kaptırmadan güzel bir oyun ortamı bulabileceğiniz takım oyunudur.
Knight Online

Knight Online Genel Tanımlar

Oyunda clanlar bulunur. Bu clanlar savaşlarda party oluşturur ve her party 8 kişiden oluşur. Karşı tarafında yine kendine denk sayıda bir party ile kapışma başlar. Shardların ve Raptorların çarpıştığı, Priestlerin yaralılara merhem olduğu, Warriorların baba gibi arkadaşlarına el uzattığı ve küçük eniştelerin (Salı verin küçük enişteyi :)) ortaya çıktığı eğlenceli bir savaş ortamı başlamış oluyor.

Genel olarak oyunda warrior,priest,mage,rogue ve portu karakterleri bulunmaktadır. Bu karakterlerden herhangi birine açıp kendinizi esrarengiz maradon pazarında gezerken bulabilirsiniz. Oyunun önceleri çok para harcanmasa da oynanabilirken şuan günümüzde para harcamadan iyi bir oyuncu olmanız imkansızdır. Çünkü aylık olarak Premium ve Kıyafetler almanız şart. Extra olarak oyunda eşyaları bulabilmeniz sanıldığı kadar kolay değil. Lvl sınırı önceleri 70, 80 iken şuan 83 çıkarılmıştır. Lvl kasması sanıldığı kadar kolay değildir. 83 olabilmeniz için Premium yoksa 2-3 aydan fazla sürmektedir. Fakat 83 kasmayıp 59 lvl sınırı olan savaş alanlarına gidebileceğiniz haritaları bulunmaktadır. Büyülü yolculuğa bu 59 lvl bir karakter ile de erişmeniz olasıdır.  Oyunda efsane oyuncular her zaman varolmuştur. ARES ‘in en iyi oyuncusu Perulu 0000000 ‘dır. Şuanda oyuna devam eden onlarca efsane oyuncu bulunmaktadır. Sizlerde efsane olmaya ne dersiniz ?

Knight Online

Nasıl Level ve Para Kasarım ?

Oyunda maradon denilen bir harita mevcut orada bildiğiniz esnaf mantığıyla ucuza alıp pahalıya satıp para kazanabilirsiniz. Diğer bir yöntem olarak oyun içerisinde eventlar yapılmaktadır onlara katılarak da level ve para kasabilirsiniz. Oyun içerisindeki görevleri yaparak hızlı bir şekilde level kasabilirsiniz. Oyundaki özel bossları keserek de yine para kazabilirsiniz. Oyun içerisinde herhangi bir oyuncuya takıldığınızı sorabilirsiniz. Genelde tüm oyuncular birbirine yardımcı olmayı sever.

Knight Online

Bilgisayarımda Çalışırmı ?

Antika bilgisayarlarda bile çalıştırabileceğiniz oldukça hafif bir oyundur.!

Antika Bilgisayar

Önerilerim ?

Oyunu yalnız oynarsanız sıkılabilirsiniz. Çünkü oyunu oynayanlar genelde bir ekip olduğu için sizi aralarına hemen almayabilir ve bu durum sıkılmanıza neden olur. Bir arkadaş çevresiyle birlikte oynamanız daha güzel izlenim bırakacaktır. Kendi takımınızı kurun! Mahalleden çevre olsa daha süper olur. Eskilerde mahallemizin berberi, bakkalı ve kafecisi gibi her meslekten çevremdeki arkadaşlarım ile ekibimiz vardı süper bir ortam oluşturmuştuk. Kendinizi fazla kaptırmayın ve bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayın. İki kuruş paranızı da bu oyuna kaptırmayın!
Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

“Knight Online Nasıl Bilirsiniz?” üzerine 1 yorum

  1. Mertcan dedi ki:

    İyi biliriz 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.