Kapat
Knight Online
İnceleme 179 0

Knight Online Nasıl Bilirsiniz?

Oyun incelememize bu yazımızda yoğun istek üzerine Knight Online oyununu ele alalım dedik. Sizlerce inceleme yapmamızı istediğiniz oyun varsa yorum yaparak bildirin incelemesini yapalım.

Knight Online

Knight Online Nedir ?

Knight Online Güney Kore tarafından geliştirilmiştir . Sonrasında Amerikalı firmaya satılmış. Ardından dava ile mahkemesi ispanyada sürmüş ve tekrar Güney Koreli firma satın almıştır. İki ırk ve dört farklı karakter bulunmaktadır. Muhteşem bir savaş oyunudur. Bu sandığınız savaş oyunlarından farklıdır. Yaşlı delikanlıları, yüreği yaraları ablaları ve çılgın gençleri bir arada bulabileceğiniz. 88-90  gençlerinin çocukluk döneminde ortaya çıkan bir efsane oyundur.

Knight Online sadece bir sanal ortam değil zamanla günlük görüştüğün clan üyeleri ile samimi dostluk ve kardeşlik kurabileceğin sorunun olduğunda seni dinleyecek onlarca arkadaşın olacağı bir oyundur. Tabi kötü yanları da yok değil. Evleri yuvalarımı yıkmadı, sevgililerimi ayırmadı. Neden? Çünkü sevgiliye daha az zaman ayırdığı zaman oyuncu sevgili bırakıp gidiyor. Yinede kendinizi kaptırmadan güzel bir oyun ortamı bulabileceğiniz takım oyunudur.
Knight Online

Knight Online Genel Tanımlar

Oyunda clanlar bulunur. Bu clanlar savaşlarda party oluşturur ve her party 8 kişiden oluşur. Karşı tarafında yine kendine denk sayıda bir party ile kapışma başlar. Shardların ve Raptorların çarpıştığı, Priestlerin yaralılara merhem olduğu, Warriorların baba gibi arkadaşlarına el uzattığı ve küçük eniştelerin (Salı verin küçük enişteyi :)) ortaya çıktığı eğlenceli bir savaş ortamı başlamış oluyor.

Genel olarak oyunda warrior,priest,mage,rogue ve portu karakterleri bulunmaktadır. Bu karakterlerden herhangi birine açıp kendinizi esrarengiz maradon pazarında gezerken bulabilirsiniz. Oyunun önceleri çok para harcanmasa da oynanabilirken şuan günümüzde para harcamadan iyi bir oyuncu olmanız imkansızdır. Çünkü aylık olarak Premium ve Kıyafetler almanız şart. Extra olarak oyunda eşyaları bulabilmeniz sanıldığı kadar kolay değil. Lvl sınırı önceleri 70, 80 iken şuan 83 çıkarılmıştır. Lvl kasması sanıldığı kadar kolay değildir. 83 olabilmeniz için Premium yoksa 2-3 aydan fazla sürmektedir. Fakat 83 kasmayıp 59 lvl sınırı olan savaş alanlarına gidebileceğiniz haritaları bulunmaktadır. Büyülü yolculuğa bu 59 lvl bir karakter ile de erişmeniz olasıdır.  Oyunda efsane oyuncular her zaman varolmuştur. ARES ‘in en iyi oyuncusu Perulu 0000000 ‘dır. Şuanda oyuna devam eden onlarca efsane oyuncu bulunmaktadır. Sizlerde efsane olmaya ne dersiniz ?

Knight Online

Nasıl Level ve Para Kasarım ?

Oyunda maradon denilen bir harita mevcut orada bildiğiniz esnaf mantığıyla ucuza alıp pahalıya satıp para kazanabilirsiniz. Diğer bir yöntem olarak oyun içerisinde eventlar yapılmaktadır onlara katılarak da level ve para kasabilirsiniz. Oyun içerisindeki görevleri yaparak hızlı bir şekilde level kasabilirsiniz. Oyundaki özel bossları keserek de yine para kazabilirsiniz. Oyun içerisinde herhangi bir oyuncuya takıldığınızı sorabilirsiniz. Genelde tüm oyuncular birbirine yardımcı olmayı sever.

Knight Online

Bilgisayarımda Çalışırmı ?

Antika bilgisayarlarda bile çalıştırabileceğiniz oldukça hafif bir oyundur.!

Antika Bilgisayar

Önerilerim ?

Oyunu yalnız oynarsanız sıkılabilirsiniz. Çünkü oyunu oynayanlar genelde bir ekip olduğu için sizi aralarına hemen almayabilir ve bu durum sıkılmanıza neden olur. Bir arkadaş çevresiyle birlikte oynamanız daha güzel izlenim bırakacaktır. Kendi takımınızı kurun! Mahalleden çevre olsa daha süper olur. Eskilerde mahallemizin berberi, bakkalı ve kafecisi gibi her meslekten çevremdeki arkadaşlarım ile ekibimiz vardı süper bir ortam oluşturmuştuk. Kendinizi fazla kaptırmayın ve bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayın. İki kuruş paranızı da bu oyuna kaptırmayın!
Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Eyüp GÖYMEN {Eyüp GÖYMEN}

Ben Eyüp Göymen. 1997 yılında Gaziantep’de doğdum. 2003 yılında hala devam etmekte olan, eğitim serüvenime İsmet İnönü İlköğretim okulunda başladım. Yaklaşık 3 sene orada okuduktan sonra, Kocatepe Ortaokuluna geçiş yaptım ve 2009 yılında ortaokuldan mezun oldum. Açıkçası ortaokul dönemimde pek başarılı bir öğrenci değildim. Çünkü potansiyelimin farkında değildim. 2010 yılında Özel İdare Anadolu Lisesi’ne kayıt oldum. Burada çok kıymetli dostlar ve öğretmenler edinme fırsatım oldu. 2015 yılında lise eğitimimi tamamladım ve Hasan Kalyoncu Üniversite’si bilgisayar mühendisliği bölümünü tam burslu olarak kazandım. Hazırlık eğitimimi Mühendislikler arasından 1. olarak tamamladım ve yarım dönem Amerika’da dil eğitimi alma fırsatı buldum. Bu süreçte, Rochester, New York şehrinde yaşadım ve çeşitli eyaletleri gezme fırsatı yakaladım. 2016 yılında mühendislik eğitimime başladım. Çok verimli bir yıl geçirdim ve 3.9 a yakın bir not ile ilk seneyi bölüm birincisi olarak tamamladım. Notlardan ziyade, öğrendiğim şeyler benim için çok kıymetli. C ve Java dillerinde temel atma fırsatı yakaladım ve belki de Silikon Vadisi’ne uzunan yolun temellerini attım… Web Sitem : www.eyupgoymen.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*