Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
aircon klima1-min
Teknoloji Haberleri 31 3

Klimayı Yanınızda Taşıyabilirsiniz?

Teknolojinin hızlı değişimi yeni buluşları da beraberinde getiriyor. Son zamanlarda LTE özelliğinin gelmesiyle direk olarak akıllı saatler ile iletişime geçmek mümkündür. LTE özelliği üzerine arge çalışmalarının yoğunlaştığı nokta kullanılan ürünleri daha da küçültüp daha çok özellik eklemek için çabalıyorlar ve bundan akıllı saatlerde nasibini aldı. O kadar ileriye gidiyor ki bu arge çalışmaları bir klimayı saate sığdıracak kadar küçüldü. Cep telefonlarına nazaran bu gelişmeler belkide saatleri bir tık ileri götürebilir. Aircon firması atak yaparak Klimalı Saat üretti.

aircon klima2-min

Klimalı Saatler ?

Aricon akıllı saatleri, karşımıza bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıksa da son zamanlarda en çok ilgi gören ürün haline gelmiştir. Tam olarak klima görevi görüyor. Kullanıcılar ister ısınmayı ayarlayıp ısınıyor isterse  de soğuk ayarı ile serinliyor.Bir klima kadar etki göstermese de yazın sıcak havalarında yanınızdan ayırmayacağınız bir üründür.

 

Yeni Klimalı saatin metal plakalara sahip olacağı ve elektrik dalgaları ile ısınma ve soğutma kullanılabileceği belirtildi. Sağlık açısından net bir bilgi olmasada iler ki tarihlerde belirli olacaktır. Teknoloji dolu günler dileriz.!

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

“Klimayı Yanınızda Taşıyabilirsiniz?” üzerine 3 yorum

  1. Mehmet CANER dedi ki:

    iyi bir buluş olmuş 🙂

  2. sevgi gül dedi ki:

    artık klimayı yanımızda taşırız 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.