Kapat
wifi
Donanım 28 0

Kablosuz İnternet Nasıl Verimli Bir Halde Kullanılır?

Yaşanmakta olan bir sorun olan kablosuz interneti verili kullanamama problemini, profesyonel destek alarak çözüme kavuşturduk. Peki nasıl?

İnternet hızı geride bırakmış olduğumuz 10 yıllık süre içinde katlanarak artış gösterdi. 2004’lü senelerde 256  Kbps civarında olmakta olan hız, günümüzde daha rahat bir şekilde 100 Mbps’leri görebilecek bir seviyede. Daha çok evde ve şirketlerde interneti kablosuz olarak kullanmaktayız. Peki kablosuz olarak kullandığımız internetin performansı ne kadar iyi ? Aldığımız 100 Mbps’lik fiber internetin gücünün ne kadarını kullanabilmekteyiz? İşte ipuçlarıyla karşınızdayız. İnternet hizmetinizden tam anlamı ile faydalanın! Fakat kablosuz internetinizi verimli kullanamamanızda en önemli sebep ise, kullanılmakta olan kablosuz cihazların performansı. Düşük hızlarda bulunan internet hizmetleri için donanım çok fazla önemli olmasa bile, özellik ile Fiber internet gibi yüksek hızda bulunan internet hizmetini tam anlamıyla verimli kullanmak için ağ donanımızın iyi olması gerekmektedir. Evimde kullandığım fiber interneti temin etmekte olan yer Süperonline, verdiği ücretsiz profesyonel teknik destekle birlikte, yeni aldığımız modemleri kurmamıza yardımcı oldular. 1600 MHz bandında AC bağlancı desteklemekte olan Zyxel VMG8924-B10A modemi ile, 100 mbps’lik internet üzerinden , kablosuz olarak 93 Mbps’e varmış olan hızlar elde ettik peki nasıl bunun cevabını youtubeye kablosuz interneti verimli kullanma ipuçları yazaraktan bulabilirsiniz. Nice hızlı internette gezmeler! Diğer makalelerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir