Kapat
İphone 8
İnceleme 0

İphone 8 Fiyatı Nasıl Olacak?

Apple İphone 8’in nasıl bir fiyatlandırma yapacağı dedikodusu yayılmış durumda. Söylentilere bakılacak olursa İphone 8 de diğer sürümleri gibi cebinizi yakacağa benziyor. Apple yeni ürünlerini etkinlik ile tanıtmayı planladı İphone 8 , İphone 7S ve İphone 7S Plus modellerini resmi bir davetle yapılması beklenirken bir iddia ortaya atıldı. İphone 8 ne kadar olacak? Elde edilen bilgilere göre İphone 8’in 999 $ dan yüksek olacağı tahmin ediliyor. Yeni sürüm OLED ekranla karşımıza çıkacak olan İphone 8 ‘in fiyat iddiası The Newyork Times gazetesinin haber başlıklarından alındı.

OLED ekranlı, radikal tasarım ve 5.8” boyutlu çervçevesiz tasarıma sahip olması bekleniyor. İphone 8’in tahmini fiyatı 1.000 $ – 1500 $ bulacağı tahmin ediliyor. İphone 8 temel depolama alanı 256 ve 512 GB olarak sunulacak. Günümüzde ABD pazarındaki 256 depolama kapasitesine sahip İphone 7 modelleri 969 $ civarı bundan dolayı 1.000 $ altında olması söz konusu değildir.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*