Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Instagram-şifre-yenileme-min
Püf Noktalar 37 0

İnstagram’da Şifre Yenileme.

Dünyada en çok kullanılan sosyal ağlardan birisi İnstagram’dır. Resim yükleyerek paylaşım yaptığınız İnstagram’ın özgün olması nedeniyle büyük bir ilgi geldi. Artık herkesin elinde instagram görebilirsiniz. 7’den 70’e herkes instagram kullanmaktadır. Hem facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz hem de mail yoluyla kayıt işlemlerinizi halledebilirsiniz. Tabii ki üye olup belirli bir kitleye ulaştıktan sonra ya şifrenizi kaybederseniz ne olacak?

ipad-1344395_1280-min

Bu makalemiz de bu gibi durumları çözmek için yazılmıştır. İlk öncelikle giriş yaptığınız yere giriyoruz sonra alt kısımda şifremi unuttum’a tıklıyoruz. Sonra mail adresinizi yazıyorsunuz ve şifremi yenileye tıklıyoruz. Sonrasında mailimize gelen linke tıklıyoruz ve şifremizi yazıyoruz ve sonra aşağıdaki şifremi değiştir butonuna tıklıyoruz ve yeni şifrenizle hesabınıza giriş yapabilirsiniz.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.