Kapat
instagram-min
İnceleme 0

İnstagram nedir? İnstagram beğeni ?

İnstgram, özellik ile son dönemlerde yaptığı büyük atlamayla giderek daha da popüler hale gelen bir sosyal ağ. Sosyal medya mecraları arasında ki yerini de her an daha sağlam hale getirmektedir. Sosyal medya ağlarını her zaman seven olduk işin açıkcası. Ama soysal medya mecraları arasında bunu sevmemizin nedeniyse sosyal medya ağlarının için de biraz daha farklı bir şekilde bir içerik gösterebilmiş olmasıdır instgram’ın. Görsel odaklı olan bir sosyal ağ olmasından ötürü herkes tarafından sevildi instagram. Görsel her zaman insanoğlunun hayranlık duyduğu bir şey olmuştur. İnstagram’da bu görsel odak bulunmaktaydı. Hem de bu görseller şu şekilde anlatılabilmektedir.

instagram2-min
Facebook’ta da Twitter üzerinden de elbette fotoğraf paylaşılabiliniyor. Ancak instgramın diğerlerinden  farkı ise sadece fotoğrafa odaklanmış bir sosyal ağdır. Bunu şöyle açıklayabiliriz, instagram’da fotoğraf paylaşmak aslında bir zevk haline dönüşmüştür. Birer şahesere dönüştürebilme imkanı vermiştir instagram sosyal medya üzerinde fotoğraf paylaşacak olanlara. Şöyle ifade edebiliriz ki, instagram normalde fotoğrafları paylaşırken ve paylaştıktan sonra daha çok instagram’ın takipci ulaşmak manasına gelmektedir. İnstagram görsel paylaşırken İnstagram’ın fotoğraf araçlarını kullanabiliyor birde bunların yanında onlarca harika filtreyi de ekleyerek fotoğrafa tam anlamı ile bir profesyonel dokunuş kazandırabiliyorsunuz. İnstagram özet olarak hem daha önemi olan bir sosyal ağ halini aldı kısa zamanda hemde gençlerin yeni gözdesi haline dönüştü. Bu olaylar doğrultusun da instagram’da herkesin farklı amaçları bulunuyordu. Ama en önemli olan amaç tabikide instagram da daha fazla instgram takipci sayısı olarak değerlendirebilir. Elbette fenomen olabilmek adına instagram’ın kullancılarının da diğer sosyal ağlarda olduğu gibi en önemli hedefleri arasında bulundu. Tabiki hayli böyle popüler olmuşken instagram instagram beğenisi de ihtiyaç haline dönüşmedi değil. Bu ihtiyacınızı karşılayan bir çok site bulunurken en kalitelisi bizim sitemizdir buna emin olabilirsiniz.

instagram nedir-min

Peki bu instagram butikcileri nasıl para kazanıyorlar?

Öncelik ile hesaplarının doğrultusunun seçimini yapıyorlar. İnstagram üzerinden para kazanmak için iki tane yol bulunmaktadır. Ya bir bütik olarak giyim ve benzeri eşyaların satışını yapacaksınız . Veya bir fenomen haline gelip viral reklamlı fotoğraflar çekeceksiniz Eğer bir bütik sahibi olacaksanız öncelik ile satacağınız eşyaların olması ve harika çeken bir fotoğraf makinesine ihtiyacınız var. Ama tabikide bunlar yeterli değil aslıl önemli olan bizim sitemize gelip sitemize girip takipci arttırma işlemi yaptırmak. Bu işlem ile çok seri bir şekilde on binlerce kişiye ulaşabilir, ve daha fazlasını elde edebilirsiniz. Bu şekilde kısacası reklamınızı harika bir şekilde yapmış olursunuz. Ve sosyal medya üzerinde reklamınızı verdiğiniz %100 geri dönüş alırsınız. Eğerki bir fenomen haline gelmek istiyorsanız da farklı veya ilginç fotoğraflar çekme yeteneğine ve kesinlik ile instagram takipci hilesi ve instagram beğeni hilesi yapan sitelerden yararlanarak takipcilerinizi bir anda 10 bin- 20 binlere çıkarmalısınız. Eğer bir fenomen olacaksanız ne kadar ilginç fotoğraf paylaşırsanız paypalşın en düşük 20 bin takipçiniz olmaz ise insanlar sizi takip etmez. Bu yüzden instagram begeni hilesi ve instagram takipci arttırma konularında bizim sitemizi kullanarak instagram üzerinden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir unsur ise instagram takipci arttırma işleminde bulunan tüm hesapların çok seri bir şekilde fenomen haline gelecekleri gerçeğidir. Çünkü herkesin kafasında elbetteki bu tip siteler kullanırken soru işaretleri bulunuyordur. BU doğrultuda da bu yüzden her siteye güvenmekte zorluk çekebilirsiniz.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*