Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
antik-nesne-min
Teknoloji Haberleri 26 0

İlginç Nesnenin Sırrı Facebook İle Çözüldü!

Arkeologların uzun zamandır çözemediği sır Facebook ile çözüldü.Yahudilere ait olduğu düşünülen antik nesnenin sırrı Facebook sayesinde çözüldü.

Oklava benzeri nesne 6 ay önce Kudüs’te bir çiftçi tarafından bulunup,incelenmek üzre arkeologlara teslim edilmiş.Nesnenin sırrı aylarca çözülememiş.Daha önce bölgede birçok antik nesneye rastlanmış,ancak bu cismin ne olduğu çözülememiş.Sonunda inceleyen Görevli nesneyi Facebook’a koyarak arkadaşlarına sormaya karar verdi.

Facebook’a ekleyen görevli arkeolog nesnenin ne olduğunu birkaç saat içinde çözmüş.

Bu arkeolojik nesne antik bir nesne değil,Almanya’da üretilen ismini Mısır Tanrıçası İsis’ten alan İsis Beamer adlı bir cihazmış.Yetkili arkeolog,şimdi bunu oraya gömen kişiyle konuşup amacını öğrenmek istiyor.İddiaya göre cihaz bir mezarlıkta ortaya çıkmış.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.