Kapat
google abdulhamid han buldu
Haber 57 0

Google’ı Sultan Abdülhamid Han Buldu?

Sakarya Üniversitesi’nde Prof.Dr.Ebubekir SOFUOĞLU Kütahya da düzenlenen “Vefatının 100.Yılında Ulu Hakan II.Abdülhamid Han “ konferasında, “Google’ı Sultan Abdülhamid buldu” dedi. Sözlerine “Gidemediği yerlerin fotoğrafını çektirip izliyordu” devam etti. Bundan dolayı Sultan Abdülhamid’i “Google’ı kullanan ve icat eden ilk kişi olarak tanımladı.”

Osmanlının mirasını ve öz geçmişini mirasyediler gibi yok edildiğini söyleyen Prof.Dr.Ebubekir SOFUOĞLU II.Abdülhamid Han’ın “imkansızlıklardan dolayı gidemediği yerlerin fotoğraflarını çektirerek izlediğini” söyledi.

II.Abdülhamid Han tahta bir on yıl kadar kalsaydı dünyanın en zengin devletiydik. Niye mi ? I.dünya savaşı olacaktı ve Osmanlı girmeyecekti. Savaşa girenler parça parça olacaktı. Dünyanın en zengin petrol yatakları Yemen’e kadar Osmanlıya aitti.


Etiketler: abdülhamid,han,ii,sultan,ebubekir

Halit Cenap Demir {Halit Cenap Demir}

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. 20 yaşındayım. Küçüklüğümden beri kendimi bir çok alanda geliştirmeye çalıştım ve bunlardan biriside ingilizce. Bu sitede ise size içerik hazırlayacağım. Bazende yabancı kaynaklardan sizlere çeviriler yapacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*