Kapat
facebook yemek siparişi
Haber 0 2

Facebook Yeni Özelliği : Yemek Sipariş Sistemi

Yemek siparişi verirken Facebook’tan ayrılmak zorunda kalmıyacaksınız? Kapınıza kadar yemek siparişiniz gelecek ? Nasılmı?

Arkadaşlarımızla konuştuğumuz eski dostlarımızı bulduğumuz Facebook artık bizlere  daha farklı alanlarda hizmet sunmaya devam ediyor. Yeni geliştirdiği Yemek Sipariş Sistemi ile Yemek siparişi vermenin kolaylıklarını bizlere sunuyor.Başlangıç olarak Amerika’da uygulanan online yemek siparişini Facebook zamanla tüm dünyaya bu sistemini tanıtmaya hazırlanıyor.

facebook yemek siparişi

Artık Facebook’ta yemek sipariş edebilirsiniz!

Facebook şimdi, DoorDash, ChowNow, EatStreet ve diğerleri gibi servislerden paket siparişi etmenize izini yeni sipariş sistemiyle sağlıyor. Facebook Amerika’da bulunan  Five Guys, Panera veya Chipotle gibi restoranlardan sipariş verebilirebileceğini blog saylarından duyurmuştu. Facebook sorumlusu Alex Himel, “Yerel noktalardan ulusal zincirlere kadar, Facebook sizi eski geleneklere ve yeni özelliklere bağladı” dedi. Facebook yeni sistemini ANDROID be IOS cihazlar için kullanıma sunuyor.


Teknoloji Haberleri ; Dünyanın herhangi bir ülkesinde teknoloji adına ne varsa araştırıp sizleri en kısa sürede bilgilendirmeyi amaçlar.


 • Twitter Sayfamız
 • Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

  Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

  “Facebook Yeni Özelliği : Yemek Sipariş Sistemi” üzerine 2 yorum

  1. sacrt1 dedi ki:

   açıktım 😀

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *