Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
facebook yemek siparişi
Teknoloji Haberleri 61 4

Facebook Yeni Özelliği : Yemek Sipariş Sistemi

Yemek siparişi verirken Facebook’tan ayrılmak zorunda kalmıyacaksınız? Kapınıza kadar yemek siparişiniz gelecek ? Nasılmı?

Arkadaşlarımızla konuştuğumuz eski dostlarımızı bulduğumuz Facebook artık bizlere  daha farklı alanlarda hizmet sunmaya devam ediyor. Yeni geliştirdiği Yemek Sipariş Sistemi ile Yemek siparişi vermenin kolaylıklarını bizlere sunuyor.Başlangıç olarak Amerika’da uygulanan online yemek siparişini Facebook zamanla tüm dünyaya bu sistemini tanıtmaya hazırlanıyor.

facebook yemek siparişi

Artık Facebook’ta yemek sipariş edebilirsiniz!

Facebook şimdi, DoorDash, ChowNow, EatStreet ve diğerleri gibi servislerden paket siparişi etmenize izini yeni sipariş sistemiyle sağlıyor. Facebook Amerika’da bulunan  Five Guys, Panera veya Chipotle gibi restoranlardan sipariş verebilirebileceğini blog saylarından duyurmuştu. Facebook sorumlusu Alex Himel, “Yerel noktalardan ulusal zincirlere kadar, Facebook sizi eski geleneklere ve yeni özelliklere bağladı” dedi. Facebook yeni sistemini ANDROID be IOS cihazlar için kullanıma sunuyor.


Teknoloji Haberleri ; Dünyanın herhangi bir ülkesinde teknoloji adına ne varsa araştırıp sizleri en kısa sürede bilgilendirmeyi amaçlar.

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

“Facebook Yeni Özelliği : Yemek Sipariş Sistemi” üzerine 4 yorum

  1. sacrt1 dedi ki:

    açıktım 😀

    1. Yemeğe Bekleriz 🙂

  2. Berkin AKTAŞ dedi ki:

    Aç aç da bu haber hiç gitmedi. Facebook’u kapatalı çok oldu ama güncellemelerini okuyorum da gerçekten iyi işler yapıyorlar. İnternet isminin değişip Facebook olmasından korkuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.