Kapat
facebook kuruluş
Genel 14 0

Facebook Nasıl Kuruldu?

Hiç şüphesiz sosyal ağlar içerisinde Facebook’un yeri bir başkadır. Çünkü her yaştan, her kesimden, her eğitimden insana hitap eden bu detaylı sitede herkes için bir şey bulunuyor.

Basit kullanımı ve güncelleştirmeleriyle pek birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmakta olan Facebook’un kullanıcı sayısı git gide artmaktadır. Facebook sayesinde tüm arkadaş çevreniz ile ve aileniz ile iletişim halinde olmanız mümkün. Tüm akraba ve arkadaşlarınız bu siteyi sizin gibi aktif olarak kullanıyorsa anlık olarak birbirinizden haberdar olabilirsiniz.Kullanımı oldukça da basit olan Facebook mobil cihazlar, tabletler ve bilgisayarlar tarafından desteklenmektedir. Mesajlaşma, video paylaşma, fotoğraf ekleme gibi özelliklere sahip olan Facebook’un en güzel yönlerinden biri de etkinlik bölümüdür. Parti, doğum günü, eylem, herhangi bir kutlama, toplantı hatta düğünlerde bile artık herkesi bir bir arayıp davet etmenize gerek kalmıyor. Çünkü Facebook’un etkinlik özelliğiyle bir davetiye hazırlayıp tüm arkadaş listenize gönderebilirsiniz.

facebook nedir

Facebook Nedir?

Facebook, bu zamanlarda en fazla tercih edilen sosyal paylaşım sitelerinden biridir. 4 Şubat 2004 tarihinde Mark Zuckerberg tarafından kurulmuştur. İlk olarak Facebook kurulması Hardvard Üniversitesinde okuyan öğrenciler tarafından kullanılmış zamanla boston ve çevresinde kullanılmış ve dünyaya ulaşmıştır.11 Eylül 2006’da açılışı yapılmış olan Facebook, 31 Ağustos 2013 tarihinde yapılmış istatistiklere göre dünyada en fazla ziyaret edilen 2.site olarak belirlenmiştir.


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Mert
Mert

Kara listeden nasıl çıkarım yardımcı olurmusun? Hi...

ferit güler
ferit güler

Tavsiyeniz üzerine siteyi inceledim ve uzmanlara b...

Anthonymoirm
Anthonymoirm

А для придания интриги, внесите в интерьер маленьк...

Ata Setra
Ata Setra

Sınavı ilk seferde geçen birisi olarak bu araştırm...

Bitcoin Ekran Kartlarını Bitirdi! | Teknolojiden Haberler
Bitcoin Ekran Kartlarını Bitirdi! | Teknolojiden Haberler

[…] Bitcoin Rekora Doymuyor! […]...

Ahmet güneş
Ahmet güneş

Bilgiler için teşekkürler....

Teknolojiden Haberler
Teknolojiden Haberler

Evet incelediğimiz güzel sistemlerden biri. Fikrin...

Kartvizit
Kartvizit

Güzel bir uygulama ancak kurumsallık adına üzerini...

Mehmet
Mehmet

Bende ZULA'yı destekliyorum....