Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
facebook çöpçatanlık servisi
Teknoloji Haberleri 197 4

Facebook Çöpçatanlığa Başlayacak!

Facebook çöpçatanlık servisini, yakında aktif edeceğini duyurdu. Facebook çöpçatanlık servisinde kullanıcılar farklı bir profil oluşturacak ve bu profilini kullanıcının arkadaşları göremeyecek bu profili ile facebook çöpçatanlık servisinde kendisine kısmet arayabilecek.

Facebook’un Yakında Çıkaracağı Güncellemeler?
Kaliforniya’nın San Jose şehrinde düzenlenen F8 geliştiriciler konferasında koşuan Facebook CEO’su Mark Zuckerberg Facebook için 2018 yılının yoğun geçtiğini ifade eden Mark Zuckerberg Facebook’a “çöpçatanlık servisi” ve “geçmişi sil” özelliklerini ekleyeceklerini söyledi.Aynı zamanda 2018 yılının Cambridge Analytica skandalından sonrada kullanıcıların veri güvenliği için daha geniş önemler alacağını vurguladı.

Yakındaki gelecek güncelleme ile geçmiş paylaşımlarınızı ve hareket dökümünüzü bir tek tuşla silme imkanına sahip olacaksınız. Facebook çöpçatanlık servisi kullananların ise uzun dönemli ilişki arayanlar için olduğunu vurguladı. Facebook da kendini bekar olarak işaretleyen 200 milyon insan var bu kişilerin uzun dönemli ilişkilerini inşa etmek için çalışıyoruz. Belki de hepimiz için en önemlisi o doğru kişiyi bulmakdır.Facebook, çöpçatanlık servisi özelliğinin bu yılın sonunda test edilmeye başlanacağını duyurdu.


Etiketler: facebook,çöpçatanlık,2018,duyurdu,dönemli

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

“Facebook Çöpçatanlığa Başlayacak!” üzerine 4 yorum

  1. Selin Can dedi ki:

    Facebookda olmasa evde kalıcaz

  2. Berkin AKTAŞ dedi ki:

    Bence de yapılması şart bir durum bünyesinde datasında bunca insanı barındıran başka bir site var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.