Kapat
Mısır-min
Foto Galeri 82 0

Etkileyici Bir Ay Tutulmasını Geride Bıraktık. O Anlara Ait Harika Resimler!

Yine her zaman ki gibi en güzel anlara şahitlik ettiğimiz Ay Tutulması dün 20:23 sularında mükemmel görüntüsüyle bize görsel bir şölen sunmuştu. Yalnız Türkiye ‘ de değil dünyanın dört bir yanında gerçekleşen bu durum harika görünler ortaya bıraktı. Gelelim Ay Tutulmasını tanımlamaya. Çoğu kimse biliyordu yine de bilmeyen olabilir diye hatırlatalım dedik.! İşte o efsane Tanım.

Ay Tutulması Nasıl Oluşur?

Dünyanın Güneş ile Ay arasına girmesiyle Ay’ın dünyanın gölgesinde kalmasıyla oluşur.

Şimdi sizleri dünyanın birçok noktasında bizlere görsel şölen yaşatan Ay Tutulması resimleriyle baş başa bırakıyoruz! Dünya’nın dört bir yanından gelen resimleri sizler için derledik sizce en güzel hangisi ? Yorumlarınızı bekliyoruz.


İşte Dünyanın Her Bir Tarafından Gelen Muhteşem Görüntüler.

Endenozya-min

fransa-min

İsviçre-min

malta-min

Mısır-min

polonya-min

Türkiye-min

yunanistan-min

Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Eyüp GÖYMEN {Eyüp GÖYMEN}

Ben Eyüp Göymen. 1997 yılında Gaziantep’de doğdum. 2003 yılında hala devam etmekte olan, eğitim serüvenime İsmet İnönü İlköğretim okulunda başladım. Yaklaşık 3 sene orada okuduktan sonra, Kocatepe Ortaokuluna geçiş yaptım ve 2009 yılında ortaokuldan mezun oldum. Açıkçası ortaokul dönemimde pek başarılı bir öğrenci değildim. Çünkü potansiyelimin farkında değildim. 2010 yılında Özel İdare Anadolu Lisesi’ne kayıt oldum. Burada çok kıymetli dostlar ve öğretmenler edinme fırsatım oldu. 2015 yılında lise eğitimimi tamamladım ve Hasan Kalyoncu Üniversite’si bilgisayar mühendisliği bölümünü tam burslu olarak kazandım. Hazırlık eğitimimi Mühendislikler arasından 1. olarak tamamladım ve yarım dönem Amerika’da dil eğitimi alma fırsatı buldum. Bu süreçte, Rochester, New York şehrinde yaşadım ve çeşitli eyaletleri gezme fırsatı yakaladım. 2016 yılında mühendislik eğitimime başladım. Çok verimli bir yıl geçirdim ve 3.9 a yakın bir not ile ilk seneyi bölüm birincisi olarak tamamladım. Notlardan ziyade, öğrendiğim şeyler benim için çok kıymetli. C ve Java dillerinde temel atma fırsatı yakaladım ve belki de Silikon Vadisi’ne uzunan yolun temellerini attım… Web Sitem : www.eyupgoymen.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*