Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mısır-min
Teknoloji Haberleri 24 0

Etkileyici Bir Ay Tutulmasını Geride Bıraktık. O Anlara Ait Harika Resimler!

Yine her zaman ki gibi en güzel anlara şahitlik ettiğimiz Ay Tutulması dün 20:23 sularında mükemmel görüntüsüyle bize görsel bir şölen sunmuştu. Yalnız Türkiye ‘ de değil dünyanın dört bir yanında gerçekleşen bu durum harika görünler ortaya bıraktı. Gelelim Ay Tutulmasını tanımlamaya. Çoğu kimse biliyordu yine de bilmeyen olabilir diye hatırlatalım dedik.! İşte o efsane Tanım.

Ay Tutulması Nasıl Oluşur?

Dünyanın Güneş ile Ay arasına girmesiyle Ay’ın dünyanın gölgesinde kalmasıyla oluşur.

Şimdi sizleri dünyanın birçok noktasında bizlere görsel şölen yaşatan Ay Tutulması resimleriyle baş başa bırakıyoruz! Dünya’nın dört bir yanından gelen resimleri sizler için derledik sizce en güzel hangisi ? Yorumlarınızı bekliyoruz.


İşte Dünyanın Her Bir Tarafından Gelen Muhteşem Görüntüler.

Endenozya-min

fransa-min

İsviçre-min

malta-min

Mısır-min

polonya-min

Türkiye-min

yunanistan-min

Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.