Kapat
eliztur
Genel 13 0

En Ucuz Uçak ve Otobüs Bileti!

Gelişen teknoloji ile insanlar artık uçak ve otobüs biletlerini internetten almaktadırlar. Yazıhanelere ve acentalara gitmeden internet üzerinden tüm uçak ve otobüs firmalarının son fiyatlarını ve en ucuz tarifelerini görebilmektedirler.

Google arama motoruna en ucuz uçak bileti yazdığımızda karşımıza bir çok siteden online bir şekilde bilet alabileceğiniz seçenekler çıkmaktadır. Bunların arasında da fiyatlarda çok fazla değişiklikler göstermektedir. Hepsininde fiyatı birbirinden farklıdır. İşlemlere göre %30-%10 arası komisyon koymaktadırlar.

Eliztur.com sitesi %0 komisyon uygulaması yaparak diğer pahalı bilet satan sitelere göre daha avantajlıdır. Eliztur gerek fiyatıyla, gerek tasarımıyla ve gerekse bilgilendirme konusunda tamamen sürüden farklı bir site olarak insanlara online bilet konusunda hizmet vermektedir. Eliztur diğer uçak ve otobüs bileti sitelerine göre göz kalabalığı yapmayan içeriğe sahiptir.

Hızı da oldukça iyi seviyededir. Ayrıca biletinizi nasıl alacağınızı aşama aşama gösteren görsellerle kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Üstelik aldığınız her biletin %2’lik kısmını yardım ve sağlık kuruluşlarına bağış yapmaktadır. Sizlerde uçak ve otobüs biletlerinizi Eliztur’dan alarak hem piyasadaki yurtiçi en ucuz otobüs bileti,uçak biletini ve ekonomik bileti alabilir hemde Eliztur’un ülkeye faydalı projelerine katkıda bulunabilirsiniz.
Kazdağı Ekofest başladı

Eliztur.com adresinden online olarak uçak ve otobüs biletinizi rezervasyon yapabilir veya güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlar için Play Store’da eliztur aratarak online bilet alma uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

Sitemiz : www.eliztur.com

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir