Kapat
neomam
Haber 48 0

Dünyada Hangi Ülkede Google Üzerinden Ençok Ne Aratılıyor?

NeoMam Studio tarafından belkide webmasterların en çok işine yarayacak bir buluşa imza attı. Dünya üzerinde ülke bazlı arama raporları sunuyor. Sitesini incelediğimiz zaman karşımıza dünya küresi geliyor, ülkeleri gösteriyor ülke üzerinde aranan kelimeler bir bir gösterilip sıralanıyor. İsterseniz raporlama bölümünden istediğiniz tercihler sonrasında karşınıza bir arama istatistiği gelebilir. NeoMAm siteye ulaşmak için bağlantıya tıklayın karşınıza 3 boyutlu bir dünya küresi ve dönerek her geldiğini ülkede en çok aranan 10 tercihi getirmektedir. Sizlere örnek olması açısından site içerisinden resimlerde ekliyoruz.

Mesela ülkemizin sıralaması bu şekilde.

neomam

Webmaster ‘lar için bence bir velinimet hükmünde çünkü siteler kurduğumuz zaman en çok aranan kelimelere yoğunlaşmamız uğraştığımız projenin daha çok kitleye ulaşmasına neden olacaktır.


  • Twitter Sayfamız
  • Halit Cenap Demir {Halit Cenap Demir}

    Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. 20 yaşındayım. Küçüklüğümden beri kendimi bir çok alanda geliştirmeye çalıştım ve bunlardan biriside ingilizce. Bu sitede ise size içerik hazırlayacağım. Bazende yabancı kaynaklardan sizlere çeviriler yapacağım

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    *