Kapat
png-min
Genel 78 2

CEP TELEFONUNUZ İLE KARTVİZİT DAĞITIN!

Satışını yaptığımız ürünün veya vermiş olduğumuz hizmetin reklamını yapmak iş geliştirme anlamında en önemli etkenlerden biridir. Kartvizit dağıtmak ta bu reklam aktivitesinin bir parçasıdır.

Ticareti iyi bilen iş adamları kazancının yarısını reklam için ayırır. Bu pay yeni müşteriler sağlar ve sürekli yükselen bir iş grafiği oluşur.

Kartvizitler bizim iş kimliğimizdir. Hangi hizmeti verdiğimiz, bu hizmeti ne şekilde yaptığımız gibi özet bilgileri kapsar. Özellikle memnun bir müşteriye verilecek kartvizit aynı zamanda referans olacaktır. Tavsiye sistemi ile yeni müşteriler gelecektir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında ticaretin değişmez parçasıdır kartvizit dağıtmak. Peki ama en verimli şekilde nasıl dağıtırız?

KLASİK SİSTEM İLE KARTVİZİT DAĞITMA

Yoğun olarak kullanılan kartvizit modeli kâğıt üzerine basılı olanlardır. Belli bir tasarım yapılır matbaada kâğıt üzerine basılır ve elden dağıtılır. Buraya kadar problem yok ama iş dağıtmaya gelince geçerli tek sistem elden vermek olduğu için dar bir alandaki kişilere verilebilir.

ARA DÖNEM KARTVİZİT DAĞITMA

Cep telefonların yaygınlaşması ile kartvizit dağıtmada ara dönem yaşanmıştır. İlk zamanlar bu bilgiler direk telefona kaydedilmektedir. Bu bilgi içeriği kısıtlı olduğunda verimli olmamıştır.

Telefonlar geliştikçe klasik kartvizitler taranıp ya da fotoğrafı çekilip gönderilmeye başlansa da çok tercih edilmemiştir. Bu iş için ekstra özelliği olan cep telefonları piyasaya çıksa da ilgi görmemesi sebebi ile üretimi devam etmemiştir.

GÜNÜMÜZDE KARTVİZİT DAĞITMA

İnsanlar artık işlerini pratik yapmak istiyor. Ekstra işlere az vakit ayırmak derdindeler. Bu amaca en güzel hizmet eden sistem akıllı telefonlar ve internettir.

Shopify Inc. Firması tarafından yapılan ve Android platformu üzerinden sunulan kartvizit oluşturma programı gerek tasarım gerekse de dağıtım ile ilgili muhteşem kolaylıklar sunmaktadır.

Klasik metotlarda yaşanan tüm aksaklıklar, yoğun ilgi gören ve artık binlerce kişinin kullandığı bu program ile basit hale getirilmiştir.

8 adet özel tasarımı ve her tasarımda 4 farklı renk seçeneği mevcuttur.

Kişisel bilgileri bir kez girdikten sonra tüm tasarımlarda otomatik kullanma özelliği büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tasarlanan kartviziti kaydetme seçeneği kullanılarak baskı yapılabilir halde iletebilirsiniz. İsterseniz de direk tüm sosyal ortamlarda yüzlerce kişi ile paylaşabilirsiniz.

Eyüp GÖYMEN {Eyüp GÖYMEN}

Ben Eyüp Göymen. 1997 yılında Gaziantep’de doğdum. 2003 yılında hala devam etmekte olan, eğitim serüvenime İsmet İnönü İlköğretim okulunda başladım. Yaklaşık 3 sene orada okuduktan sonra, Kocatepe Ortaokuluna geçiş yaptım ve 2009 yılında ortaokuldan mezun oldum. Açıkçası ortaokul dönemimde pek başarılı bir öğrenci değildim. Çünkü potansiyelimin farkında değildim. 2010 yılında Özel İdare Anadolu Lisesi’ne kayıt oldum. Burada çok kıymetli dostlar ve öğretmenler edinme fırsatım oldu. 2015 yılında lise eğitimimi tamamladım ve Hasan Kalyoncu Üniversite’si bilgisayar mühendisliği bölümünü tam burslu olarak kazandım. Hazırlık eğitimimi Mühendislikler arasından 1. olarak tamamladım ve yarım dönem Amerika’da dil eğitimi alma fırsatı buldum. Bu süreçte, Rochester, New York şehrinde yaşadım ve çeşitli eyaletleri gezme fırsatı yakaladım. 2016 yılında mühendislik eğitimime başladım. Çok verimli bir yıl geçirdim ve 3.9 a yakın bir not ile ilk seneyi bölüm birincisi olarak tamamladım. Notlardan ziyade, öğrendiğim şeyler benim için çok kıymetli. C ve Java dillerinde temel atma fırsatı yakaladım ve belki de Silikon Vadisi’ne uzunan yolun temellerini attım… Web Sitem : www.eyupgoymen.com

“CEP TELEFONUNUZ İLE KARTVİZİT DAĞITIN!” üzerine 2 yorum

  1. Kartvizit dedi ki:

    Güzel bir uygulama ancak kurumsallık adına üzerinizde kaliteli üretim yapılmış kartvizitiniz de bulunmalı bence

    1. Evet incelediğimiz güzel sistemlerden biri. Fikriniz güzel en kısa zamanda güncelle yapabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*