Kapat
png-min
Genel 2

CEP TELEFONUNUZ İLE KARTVİZİT DAĞITIN!

Satışını yaptığımız ürünün veya vermiş olduğumuz hizmetin reklamını yapmak iş geliştirme anlamında en önemli etkenlerden biridir. Kartvizit dağıtmak ta bu reklam aktivitesinin bir parçasıdır.

Ticareti iyi bilen iş adamları kazancının yarısını reklam için ayırır. Bu pay yeni müşteriler sağlar ve sürekli yükselen bir iş grafiği oluşur.

Kartvizitler bizim iş kimliğimizdir. Hangi hizmeti verdiğimiz, bu hizmeti ne şekilde yaptığımız gibi özet bilgileri kapsar. Özellikle memnun bir müşteriye verilecek kartvizit aynı zamanda referans olacaktır. Tavsiye sistemi ile yeni müşteriler gelecektir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında ticaretin değişmez parçasıdır kartvizit dağıtmak. Peki ama en verimli şekilde nasıl dağıtırız?

KLASİK SİSTEM İLE KARTVİZİT DAĞITMA

Yoğun olarak kullanılan kartvizit modeli kâğıt üzerine basılı olanlardır. Belli bir tasarım yapılır matbaada kâğıt üzerine basılır ve elden dağıtılır. Buraya kadar problem yok ama iş dağıtmaya gelince geçerli tek sistem elden vermek olduğu için dar bir alandaki kişilere verilebilir.

ARA DÖNEM KARTVİZİT DAĞITMA

Cep telefonların yaygınlaşması ile kartvizit dağıtmada ara dönem yaşanmıştır. İlk zamanlar bu bilgiler direk telefona kaydedilmektedir. Bu bilgi içeriği kısıtlı olduğunda verimli olmamıştır.

Telefonlar geliştikçe klasik kartvizitler taranıp ya da fotoğrafı çekilip gönderilmeye başlansa da çok tercih edilmemiştir. Bu iş için ekstra özelliği olan cep telefonları piyasaya çıksa da ilgi görmemesi sebebi ile üretimi devam etmemiştir.

GÜNÜMÜZDE KARTVİZİT DAĞITMA

İnsanlar artık işlerini pratik yapmak istiyor. Ekstra işlere az vakit ayırmak derdindeler. Bu amaca en güzel hizmet eden sistem akıllı telefonlar ve internettir.

Shopify Inc. Firması tarafından yapılan ve Android platformu üzerinden sunulan kartvizit oluşturma programı gerek tasarım gerekse de dağıtım ile ilgili muhteşem kolaylıklar sunmaktadır.

Klasik metotlarda yaşanan tüm aksaklıklar, yoğun ilgi gören ve artık binlerce kişinin kullandığı bu program ile basit hale getirilmiştir.

8 adet özel tasarımı ve her tasarımda 4 farklı renk seçeneği mevcuttur.

Kişisel bilgileri bir kez girdikten sonra tüm tasarımlarda otomatik kullanma özelliği büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tasarlanan kartviziti kaydetme seçeneği kullanılarak baskı yapılabilir halde iletebilirsiniz. İsterseniz de direk tüm sosyal ortamlarda yüzlerce kişi ile paylaşabilirsiniz.

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

“CEP TELEFONUNUZ İLE KARTVİZİT DAĞITIN!” üzerine 2 yorum

  1. Kartvizit dedi ki:

    Güzel bir uygulama ancak kurumsallık adına üzerinizde kaliteli üretim yapılmış kartvizitiniz de bulunmalı bence

    1. Evet incelediğimiz güzel sistemlerden biri. Fikriniz güzel en kısa zamanda güncelle yapabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*