Kapat
bitcoin white
Haber 95 0

Yükselen Yeni Yıldız Bitcoin White (BTW)

Kripto paraların yeni üyesi Bitcoin White çıktığı ilk gün köprü yolundaki arsalardan daha hızlı değerlendi. Bitcoin ile isim benzerliği bulunan Bitcoin White ilk günden büyük bir taleple karşılaşarak değerini %170 yükseltti.

bitcoin white

Bitcoin White piyasada oldukça hareketli bir giriş yaptı. Kripto paraların üretim kolaylığı ve kaynak kodlarının açık bir şekilde olması sebebiyle her gün yeni bir kripto para birimi görüyoruz. Bunlardan büyük bir ses getirerek giriş yapan BTW de nasibini aldı. Son aylarda çıkan kripto paralar yavaş yavaş sönüyor ve bazılarıda yükselişe geçiyor. Başlangıçda Airdroplar ile kullanıcılarına para dağıtan ve bir miktar parayı piyasaya süren BTW piyasaya girişinin ardından büyük bir artışla piyasaya giriş yaptı.

Çünkü Bitcoin White, son 1 günde %170 değer artışı yaşayarak 0.9 $ kadar yükseldi.

 

Etiketler: bitcoin,kripto,white,büyük,giriş

Halit Cenap Demir {Halit Cenap Demir}

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. 20 yaşındayım. Küçüklüğümden beri kendimi bir çok alanda geliştirmeye çalıştım ve bunlardan biriside ingilizce. Bu sitede ise size içerik hazırlayacağım. Bazende yabancı kaynaklardan sizlere çeviriler yapacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*