Kapat
bitcoin
Genel 59 0

Bitcoin Ekran Kartlarını Bitirdi!

Bitcoin internetin sanal para birimidir. Daha önceki haberlerimizde tanımını yapmıştık.Bakınız;Bitcoin Nedir? Şimdi bitcoin ekran kartı piyasasını da alt üst etti. Nedeni çok açık bitcoin’in değerlenmesiyle insanlar bu para birimini üretmek için ekran kartlarına ihtiyaç duydu. Özelliklede Nvidia ekran kartları nerdeyse stoklarda yok gibi. Çünkü bitcoin kasabilmek için güçlü ekran kartlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işi yapmak isteyen dünya genelinde binlerce insan çok fazla ekran kartı alarak bu işe giriş yapmıştır. Bundan dolayı piyasayı zor durumda bırakmaktadırlar. İlerde belki de ekran kartı üreticileri zam yapabilir.

bitcoin3

Normal kullanıcıların çok etkileneceğini düşünüyorum çünkü 500 $ aldığımız ekran kartını artık 750 $ alabiliriz. NVidia yöneticisi Jasen Huang grafik kartlarının stoklarını bitcoin madencilerinin bitirdiğini açıkladı ve sözlerine “Bu piyasadan kolay kolay kurtulamayacağız” diyerek devam etti.Nvidia artık bu sektöre kulak astı ve madenciler için özel ekran kartları üretiyor. Ancak bu kartların görüntü çıkışı yok. Sonuç olarak Nvidia artık müşterilerine talep vermekte zorlanıyor ve bu sebeple fiyatları yükseltiyor. Bu yüzden yeni bir bilgisayar almak için hiç iyi bir zaman değil!

bitcoin2
Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Mert
Mert

Kara listeden nasıl çıkarım yardımcı olurmusun? Hi...

ferit güler
ferit güler

Tavsiyeniz üzerine siteyi inceledim ve uzmanlara b...

Anthonymoirm
Anthonymoirm

А для придания интриги, внесите в интерьер маленьк...

Ata Setra
Ata Setra

Sınavı ilk seferde geçen birisi olarak bu araştırm...

Bitcoin Ekran Kartlarını Bitirdi! | Teknolojiden Haberler
Bitcoin Ekran Kartlarını Bitirdi! | Teknolojiden Haberler

[…] Bitcoin Rekora Doymuyor! […]...

Ahmet güneş
Ahmet güneş

Bilgiler için teşekkürler....

Teknolojiden Haberler
Teknolojiden Haberler

Evet incelediğimiz güzel sistemlerden biri. Fikrin...

Kartvizit
Kartvizit

Güzel bir uygulama ancak kurumsallık adına üzerini...

Mehmet
Mehmet

Bende ZULA'yı destekliyorum....