Kapat
ücretsiz internetac
Haber 46 0

Avrupa Ülkelerinde Ücretsiz İnternet Başlıyor!

Avrupa birliğine bağlı üye ülkelerde halka açık alanlarda ve gizlilik verilerinin güvence altında olduğu ücretsiz internet projesi başladı. Avrupa Parlementosu Genel Kurulu Strazburg ‘da yaptığı toplantı sonrasında Portekizli Sosyal Demokrat Carlos ‘un sunduğu proje kabul gördü. Proje, Wifi4EU olarak halka açık ücretsiz internet projesiydi. Proje toplantıda 689 kişinin oy kullandığı proje 582 oyla kabul edildi. Pilot bölge olarak bazı avrupa ülkerinde başlayan proje zamanla tüm kıtaya yayılacaktır.İlk etapda hastaneler, kütüphaneler, resmi kurumlar ve avm olmak üzere altı binden fazla noktada erişime açık olacak.

 
ücretsiz internet

Ücretsiz internet bağlantısında hiçbir reklam ve engelleme olmayacak ve bilgi gizliliğine önem verilecektir.Projeyi mali gücü yüksek olan ülkelere öncelik verilecek ve 3 yıl mali desteksiz yürütmeleri gerecektir.


  • Twitter Sayfamız
  • Halit Cenap Demir {Halit Cenap Demir}

    Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. 20 yaşındayım. Küçüklüğümden beri kendimi bir çok alanda geliştirmeye çalıştım ve bunlardan biriside ingilizce. Bu sitede ise size içerik hazırlayacağım. Bazende yabancı kaynaklardan sizlere çeviriler yapacağım

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    *