Kapat
Assasian’s Creed Origins
Haber 46 0

Assassin’s Creed Origins’de Yeni Gelişme!

Assasian’s Creed Origins oyununa oyun severler oldukç ilgi gösterdi ve en gözde oyunlar arasına girdi. Yeni yapılan güncelleme ile oyuna yeni bir mod eklendi. Yeni mod Antik Mısır Keşif Turu’nu kapsıyor. Yeni mod 2018 yılı içerisinde tüm Assassin’s Creed Origins oyunu satın alan herkes ücretsiz olarak indirebilecektir.

Assasian’s Creed Origins

Antik Mısır Keşif Turu Özellikleri?

Yeni mod ile zaman ve öykü farkı olmadan tüm oyuncalar 3D haritalarda ücretsiz olarak dolabilecekler. Yeni harita gerçeğini aratmıyacak konumda. İsterseniz Nil’in kızgın sularına dalabilir, Büyük kum denizini geçebilir, Giza platousundan iskenderiye uçabilirsiniz J Mısırın antik tarihinde dolaşabilirsiniz. Piratmiler, Mumyalar ve bir sürü mısır tanrısınıda görebilmeniz mümkün. Şimdiden yeni güncellemeyi dört gözle bekliyoruz!


Teknoloji Haberleri ; Dünyanın herhangi bir ülkesinde teknoloji adına ne varsa araştırıp sizleri en kısa sürede bilgilendirmeyi amaçlar.


  • Twitter Sayfamız
  • Halit Cenap Demir {Halit Cenap Demir}

    Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. 20 yaşındayım. Küçüklüğümden beri kendimi bir çok alanda geliştirmeye çalıştım ve bunlardan biriside ingilizce. Bu sitede ise size içerik hazırlayacağım. Bazende yabancı kaynaklardan sizlere çeviriler yapacağım

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    *