Kapat
apple1-min
Haber 66 0

Apple’nin Gizli Silahı Ortaya Çıktı!

Teknoloji devi Apple’ın gerçeklik gözlüğü üzerinde çalıştığı patent başvurusuyla ortaya çıktı. T228 ürün koduyla tanıtılması düşünülen proje gerçeklik gözlüğü odaklanıyor. Reality OS (ROS) ismiyle yeni bir işletim sistem ortaya çıkaran Apple artırılmış gerçeklik gözlüğünün çıkış tarihini 2020 Yılında satışa sunacağını açıkladı. Apple bu proje için 2019 yılına kadar araştırma ve çalışma Halinde olacağını belirtti.

apple2-min

Bu çalışmalar sırasında binlerce Yazılım Mühendisinin görev aldığını ve artırılmış gerçeklik gözlüğü için HTC Vive’den esinlendiklerini açıkladı. ROS işletim sisteminin kendi uygulamalarını çalıştırabileceğini ve özel bir mağazası olacağı belirtildi. Gözlüğün kafa hareketiyle çalışacağı gibi şehir efsaneleri oluşmuş durumdadır. Yakın zamanda gelişmeleri Buradan duyuracağız. Teknoloji dolu günler dileriz.


Teknoloji Haberleri ; Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!


 • Twitter Sayfamız
  • Youtube Kanalımız
  • Eyüp GÖYMEN

   Eyüp GÖYMEN {Eyüp GÖYMEN}

   Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaktayım. Hobi olarak yazılım ve içerik editörlüğüyle uğraşmaktayım.

   Bir Cevap Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   *