Kapat
Apple TV
Donanım 21 0

Apple Yeni Dev Televizyonunun Görüntüleri!

Apple, 60 inç genişliğinde OLED panelli bir Televizyon üzerine yoğunlaştığı ortaya çıktı. Çin de etkin olarak kullanılan Weibo’ da büyük bir iddia ortaya atıldı. Sızan bilgilere göre teknoloji lideri Apple, 60 inç genişliğinde OLED panele sahip televizyon üretimi üzerinde çalıştığı söyleniyor.

apple tv

Sızan fotoğraflara göre İMAC’ den  esinlendiğini görülüyor.  Apple, zaten televizyon üzerine yoğunlaştıklarını dile getiriyordu. Apple, TVOS 11 den sonra televizyon üzerinde umutları kesilmişti ancak gelen bu bilgilere bakılırsa Apple yeni bir atılım yaptığı görülmektedir. Apple bu pastadaki payını artırmak istiyorsa LG ve Samsung’ dan daha fazlasını kullanıcılara sunması gerekmektedir.!

Apple


Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir