Kapat
applebeats
İnternet 98 0

Apple Ücretsiz Beats Kulaklık Dağıtıyor!

Apple, öğrenci ve öğretim üyelerine özel kampanyalarına devam edyor. Firma, yeni bir iPad Pro ya da MacBook satın alan öğrencilerle öğretmenlere ücretsiz Beats kulaklık verileceğini açıkladı.

Apple, Eğitime ve Öğrencilere özel fiyatlarla indirim yapmaya devam ederken öğretim görevlilerine ve öğrencilere özel indirimler yapıyordu. Şimdi bu indirimlerin yanına sıra İPAD Pro ve MAC Book alan öğrenci ve öğretmenlere bedava Beats kulaklık dağıtılacağını açıklandı.

Öğrenciler ve öğretim üyeleri İPAD alımlarında 20 $ ve MAC Book alımlarında 300 $ bir indirimde sahip oluyordu. BeatsX iki modeli bulunmaktadır. Biri Beats Solo3 300 $ bir fiyata sahiptir. Diğer model ise Powerbeats 3 modeli bununda etiket fiyatı 200 $ dan başlamaktadır. Görüldüğü gibi kampanya oldukça karlıdır. Başlangıç olarak indirim furyası ABD tabanlı mağazalarda başlamıştır. Pek yakında ülkemizde faaliyete geçecektir. Kampanya bitiş tarihi 25 Eylül olarak belirlenmiştir. Sizlerde Apple ürünleri almayı düşünüyorsanız bence kampanya ülkemize gelince almanızı öneririm.Teknoloji dolu günler!

Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Eyüp GÖYMEN {Eyüp GÖYMEN}

Ben Eyüp Göymen. 1997 yılında Gaziantep’de doğdum. 2003 yılında hala devam etmekte olan, eğitim serüvenime İsmet İnönü İlköğretim okulunda başladım. Yaklaşık 3 sene orada okuduktan sonra, Kocatepe Ortaokuluna geçiş yaptım ve 2009 yılında ortaokuldan mezun oldum. Açıkçası ortaokul dönemimde pek başarılı bir öğrenci değildim. Çünkü potansiyelimin farkında değildim. 2010 yılında Özel İdare Anadolu Lisesi’ne kayıt oldum. Burada çok kıymetli dostlar ve öğretmenler edinme fırsatım oldu. 2015 yılında lise eğitimimi tamamladım ve Hasan Kalyoncu Üniversite’si bilgisayar mühendisliği bölümünü tam burslu olarak kazandım. Hazırlık eğitimimi Mühendislikler arasından 1. olarak tamamladım ve yarım dönem Amerika’da dil eğitimi alma fırsatı buldum. Bu süreçte, Rochester, New York şehrinde yaşadım ve çeşitli eyaletleri gezme fırsatı yakaladım. 2016 yılında mühendislik eğitimime başladım. Çok verimli bir yıl geçirdim ve 3.9 a yakın bir not ile ilk seneyi bölüm birincisi olarak tamamladım. Notlardan ziyade, öğrendiğim şeyler benim için çok kıymetli. C ve Java dillerinde temel atma fırsatı yakaladım ve belki de Silikon Vadisi’ne uzunan yolun temellerini attım… Web Sitem : www.eyupgoymen.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*