Kapat
applebeats
Sosyal Medya 0

Apple Ücretsiz Beats Kulaklık Dağıtıyor!

Apple, öğrenci ve öğretim üyelerine özel kampanyalarına devam edyor. Firma, yeni bir iPad Pro ya da MacBook satın alan öğrencilerle öğretmenlere ücretsiz Beats kulaklık verileceğini açıkladı.

Apple, Eğitime ve Öğrencilere özel fiyatlarla indirim yapmaya devam ederken öğretim görevlilerine ve öğrencilere özel indirimler yapıyordu. Şimdi bu indirimlerin yanına sıra İPAD Pro ve MAC Book alan öğrenci ve öğretmenlere bedava Beats kulaklık dağıtılacağını açıklandı.

Öğrenciler ve öğretim üyeleri İPAD alımlarında 20 $ ve MAC Book alımlarında 300 $ bir indirimde sahip oluyordu. BeatsX iki modeli bulunmaktadır. Biri Beats Solo3 300 $ bir fiyata sahiptir. Diğer model ise Powerbeats 3 modeli bununda etiket fiyatı 200 $ dan başlamaktadır. Görüldüğü gibi kampanya oldukça karlıdır. Başlangıç olarak indirim furyası ABD tabanlı mağazalarda başlamıştır. Pek yakında ülkemizde faaliyete geçecektir. Kampanya bitiş tarihi 25 Eylül olarak belirlenmiştir. Sizlerde Apple ürünleri almayı düşünüyorsanız bence kampanya ülkemize gelince almanızı öneririm.Teknoloji dolu günler!

Teknolojiden Haberler olarak sizlere güncel teknoloji haberlerini, oyunları, programları eğlenceli ve sade bir dille aktarmaya çalıştık. Herhangi bir kusurumuz varsa affola! Okuduğunuz yazıyla ilgili fikirlerinizi yazı altına Yorum Yaparak bildiriniz. Genel olarak gördüğünüz eksikleri veya önerilerinizi tarafımıza İletişim sayfamızdan bildiriniz.Sitemizin güncel bilgilerinden haberdar olabilmeniz için sosyal ağlarda da ta Teknolojiden Haberler sitemizi  takip etmenizi rica ediyoruz.  Teknoloji Hayattır.!

 

Teknolojiden Haberler {Teknolojiden Haberler}

Sizlere teknoloji haberlerini, incelemelerini, teknoloji dair herşeyi sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermen ‘iz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*