Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
adsense1222_640x365-min
Püf Noktalar 63 4

Adsense Nasıl Alınır?

Adsense Nedir?

Google tarafından web yayıncılarına sunulan sitenizden reklam geliri elde etmenize olanak sağlayan kaliteli bir servistir. Diğer rakiplerine göre oldukça daha iyi para kazandıran bir sistemdir. Memur gibi her ayın 24. ‘de reklamlardan kazandığınız para hemen hesabınıza yatar. Arkanızda Google gibi bir patron oldukça ödeme zaten sorun olmayacaktır. 2.sınıf firmalara nazaran oldukça iyidir çünkü forumlarda görüyorum bir x firması reklam sitesi kuruyor adsense gibi 2-3 ay sizin sitenizde reklamları yayınlanıyor sonra ödeme alamadan siteyi kapatıyorlar ve tekrar başka bir domainle devam ediyorlar. Size tavsiyem böyle sitelerden uzak durun.!

adsense2

Adsense Almak İçin Neler Gerekli?

Adsense hesabı almak için gerekli olan bir web siteye sahip olmamız. Ücretli ve ücretsiz birçok seçenek arasından kendinize bir site kurun yalnızca kaliteli bir teması olan ve iyi bir kitleye hitap ettiğimiz bir web sitemiz olacak. Yazılar özgün olacak birde rakiplerinizden extralarınız olacak. Mesela kendinize şunu sorun neden benim siteme gelsin insanlar ? Bu tarzda kaliteli içerikler üretin tabi sadece içerik değil sitenizin hızı ve optimizasyonu da tam olarak yapılmalıdır.

Adsense Almak Ne Kadar Sürer?

Adsense hesabı almak sanıldığı kadar basit değildir. Genelde bir şehir efsanesi dolaşır dilden dile “10 kopya içerik vardı ve adsense bugün başvurdum yarın onayladılar.” Böyle cümlerler sizin hevesinizi kırmasın olduğuna pek inanmıyorum olmuşsa da milyonda birdir. Kendimden örnek vereyim ortalama 40 ‘a yakın özgün içerik ürettikten sonra adsense 4-5 red verdikten sonra 3 ay içerisinde adsense hesabıma kavuşmuştum.

Adsense Kazancım

Sitenize Trafik Kazandırın?

Herşey tamam gibi değilmi ? Daha eksiğimiz var. Öncelikle yazılarımızı yazdık, sitemiz hızlı ve site optimizasyonu tamamlandı. Eksik birşeyler var gibi ? Sitemize kaliteli ziyaretçilere ulaştırmamız lazım. Yeni bir dükkan düşünün Google’da sıralama yok. Sosyal Ağlarda yok. İnsanlar böyle bir site kurulduğuna nereden bilsin ki. Öncelikle Adwords ve Sponsor Reklamlar’la ilk başta sitemizi şaha kaldırmamız ve insanların sitemizi tanıması lazım. Sonrasında bol bol içerik üretin ve sosyal ağları etkin kullanın.! Teknoloji dolu günler dileriz.

metehan kanmaz {metehan kanmaz}

“Adsense Nasıl Alınır?” üzerine 4 yorum

  1. Enver Caner dedi ki:

    Sponsor reklamlardan kasıt facebookmu?

  2. Evet. İnstagram,twitter ve benzeri sosyal ağlarda olabilir.

  3. karatekid dedi ki:

    faydalı bir çalışma olmuş.

    1. Yorum için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: Kopya İçerik Yasaktır.